Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Kicsit kiábrándulva, de igyekszem választ találni a kérdéseimre mert valamiért csak elkezdett mozgolódni bennem ez a dolog. 24 évesen egy 6 éves kapcsolatot tudok felmutatni, ahol konkrétan egy anya picikéje, munkát kerülő srácot szerettem meg. Rengeteg mindent pakoltam abba a kapcsolatba, mire éreztem belülről hogy ez nem az én utam. Ez csak vegetálás, szükségtelen a párkapcsolat ha úgyis mindent mindig magam oldok meg. Így szép lassan de a végéhez értünk. A szakítás nekem felszabadulás volt inkább és látom, hogy jól döntöttem mert ő azóta is ugyanúgy éli az életét. Nekem pedig azóta lettek már élményeim, eredményeim.


Elkezdődött az önző időszak, nem akarok szerelmet csak élményeket és kalandot. Idáig ez remekül működött, voltak persze olyan személyek akik az etyepetye után összeköltözésről,szerelemről fantáziáltak velem. Én pedig olyankor mindig hárítottam, hogy nem kell ez nekem. Vannak különös bdsm vágyaim, már a kezdetektől. Mindig ez alapján ismerkedtem. Mondhatni bdsm kapcsolatok is kialakultak. Megpróbáltam szexualitást háttérbe zárva ismerkedni, de akkor meg azzal találtam szemben magam, hogy az adott személy nincs túl valamelyik exén, szexpartnerén...és mit ad isten, valamiért ezek a férfiak a szórakozás mellett, lelki közösséget akarnak találni velem. Nekem pedig ez baromi kellemetlen, hogy én ápolgassam, biztassam őket amiért volt egy nő korábban aki lekoptatta őket. Így olyankor mindig a lehető legrövidebbre zárom a történetet és lelépek.


Félreértés ne essék, a bánásmódra nem panaszkodhatok. Figyelmesek, ajándékot osztogatnak, vacsizni visznek, akad aki újabb esélyt kér. De van amikor ezeken csak forgatom a szemem, mert úgy érzem ez mind valami kompenzáció...és az a helyzet, hogy nem tudok szerelmes lenni. Nem hiszek a szerelemben, a kapcsolatokban. Azt látom, hogy mindenki mindenkivel. Mennek a játszmázások, a féltékenykedések mintha valóban birtokolni tudnánk egymást. Nincs kedvem már a formalitáshoz, hogy aki tényleg csak ágyjelenetet akar azt mégis miért érdekli a másik magánélete. Ha pedig bele akar mászni a magánéletébe, miért nem játszik nyílt lapokkal. Miért mindenki akkor akarja értékelni a másikat, amikor az már nincs mellette. Miért kell ignorálni, hogy aztán figyelmet kapj...


Ezért nem tudok úgy igazán leállni senkivel hosszabb távon. A szabadság, függetlenség jó dolog de ami mostanában megjelent bennem a kiábrándultság mellett, ez a fajta zavar...hogy úgy érzem, amiért nem ragaszkodom a párkapcsolathoz, úgy gondolnak rám mint valami háremtartó mocskos nőszemélyre. Pedig valójában csak az a helyzet, hogy nem akarok megbízni olyanban akin látom hogy maga sem tudja igazán mit akar.


Lehet változtatni az elköteleződési, bizalmi problémákon? Velem van a baj, ha csak játszmaként látom a párkapcsolatot és már attól elmegy a kedvem ha arra gondolok, hogy alkalmazkodni kell? De közben meg vágyom a mély beszélgetésekre, őszinte pillanatokra, jó élményekre.



febr. 11. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdvözllek az életben.


El fog múlni hidd el ex csajom is ezeket az értékeket vallotta.


Aztán hirtelen nem volt olyan fontos láttam a folyamatot, spórolj magadnak időt és csak ne kattogj. keress egy normális pasit és kész elmúlnak ezek a gondolatok hidd el.

febr. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális pasit? Éppen erről panaszkodom, hogy vagy valakin nincsenek még túl és csak szórakáznak meg lelkipátyolgatásra vágynak vagy pedig játszmáznak. Akkor futnak csak ha le szarom őket.
febr. 12. 01:00
 3/5 anonim ***** válasza:
43%
De miert allsz le ilyenekkel? Amint megvan az elso red flag, mar el is lehet koszonni. Gyorsan ki kell szurni ezeket az egyedeket, hogy vegul eljuss azokhoz, akikkel erdemes foglalkozni.
febr. 12. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%

#3-al értek egyet.


Megismered és ha nem megfelelő mész tovább.


Minden életképes ember ezt teszi. akár nő akár férfi.

febr. 12. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,veled van a baj.A 6 éves kapcsolatodat vetíted ki másokra.Így egyedül fogsz maradni.Kérdés,hogy baj-e ez neked.
febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!