Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem ellentmondásos, hogy (állítólag) minden nő elvárja, hogy egy férfinak legyen saját lakása, de mégis a legtöbb mai nő nem szeretne gyereket?

Figyelt kérdés

Mindenhol ezt olvasni, hogy manapság minden nő elvárja hogy egy férfi az rendelkezzen saját tulajdonú hitelmentes(!) lakással. A hitel az legalább annyira gáz mint az albérlet. Akinek ez nem adatott, pl. nem örökölt a szüleitől, nagyszüleitől az beszopta. Az nő nélkül fog meghalni. Legalábbis ez a narratíva, mindenhol ezt olvasni.


Viszont az is tény, hogy manapság iszonyú demográfiai válság is van abból a trendből, hogy a nők többsége egyszerűen nem akar gyereket. Előnyben részesítik a gyerekmentes életet, mivel egy gyereknevelés az egy teljes életet kívánna és mindenről le kellene mondani effektíve. Én nem ítélem el a nőket emiatt sokakkal ellentétben, ha nő lennék én se akarnék gyereket vállalni, mert az tényleg egy hatalmas teher egy nőnek, arról nem is beszélve hogy "egy lapra tesz fel mindent".


De akkor nem ellentmondásos ez a két infó? Ha nem akar rengeteg nő gyereket, márpedig még társkeresőkön is a felének ki van írva határozottnak hogy nem akar, akkor minek saját lakás a férfinak is meg a nőnek is? Ha nem lesz gyerek akkor nem is kell majd sok hely.


febr. 12. 13:44
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
82%
Amikor két hamis tagmondatból összeállítunk egy kérdésbe bújtatott állítást... Gyakori, én így szeretlek.
febr. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
70%
Ha van nekem is lakásom, elvárhatom én is. Ez a szabály, nem?
febr. 12. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
16%

De, elég ellentmondásos.


Az oka ezen elvárásoknak az alábbi:

- Ők nem tudják maguknak megteremteni és egyszerűbb beleülni a jóba.

- Ha azon kéne dolgozni, hogy maguknak vagy közösen megteremtsék a saját lakhatást, akkor nem lehetne költeni fancy dolgokra mint pl. külföldi utazás, iphone, vagány autó meg ilyenek.


Én férfi vagyok és van lakásom. Olyan egyszerű nőkkel akiknek ez elvárás, azokkal nem jövök össze. Nemrég írtam ki egy kérdést, ahol a nőnek fájt pl egy 28 ezres vacsora. Pedig én előtte ennek a dupláját költöttem rá és én nem rinyáltam. Dobtam is, nekem ilyen fillérb*szó, élősködő nő nem kell aki csak elvár és amikor adni kell akkor rinyál.

febr. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
62%
Nem ismered az anyagi helyzetét, az volt ott a gáz.
febr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
81%

Ha a halak emlősök és a mosógép tud repülni, akkor József Attila miért volt portugál?


Kb ennyire értelmes a kérdés.

febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
0%
Az a dolguk, hogy a gyereket neveljék. Erre alapozzák az igényeik és érveik 90%át kb.
febr. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
7%
Ja, egyetértek. Ha lakás, jó fizetés és jó autó kell akkor bizony elleni kell előbb utóbb. Főleg, hogy emiatt várják el ezeket a dolgokat.
febr. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem igaz minden nőre. Én pl. utálim a gyerekeket de van saját házam. Ha párt keresek nem azt nézem mije van.
febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
62%
Nekem van lakásom, albérlet és jogsi a minimum amit elvárok, autót lehet venni bármikor. Gyereket nem akarok, leszarom a hisztit, így is találok bőven párkapcsolatot, mert tele van a város olyanokkal, akik ezt a minimum szintet tudják hozni. Ha ti nem tudjátok, így jártatok.
febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
65%

Nem értem hol függ össze a kettő. Ha a nőnek is van saját lakása és azt akarja hogy a pasinak is legyen, az szerintem azért normális, mert akár szakítás vagy válás esetén ne maradjanak egymás nyakán, illetve ne kelljen másnak adni.

Nyilván kényelmesebb mondjuk egy 1,5 szobás vagy 2 szobás lakás mint egy garzon. A maradék hely ha nem akarnak gyereket lehet csak simán vendégszoba, otthoni irodának is be lehet rendezni, hobbit ott művelni hogy ne zavarjam a másikat, vagy egyszerűen csak ha másik egy kis egyedüllétre vágyik. Bármi lehet plusz egy szoba funkciója.

febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!