Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlag alatti nem helyes férfinek nem szabad ismerkedési szándékkal közeledni nők felé?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre ha ismerkedni szándékkal közeledtem nők felé akkor elhajtottak, nyilván mert akkor a nő rá van állítva egy kényszerpályára hogy bejön neki e a férfi vagy nem így a külső sokkal jobban számít.

Eddig 2 barátnőm volt mind a kettő nem úgy alakult ki hogy akkor én fel akarom szedni. Egyik párom egy barátsággal indult a másik meg kollégák voltunk és napi 8 órában együtt voltunk


febr. 12. 14:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%

Ki tiltja meg? És ha pont bejössz másnak? Ezt nem szabad sohasem feladni, de persze önkritikával. Nyilván egy modell féle nőnél semmi esély, de nagyon sok szép nő van. Sose add fel. Volt 2 barátnőd, annyira csúnya nem lehetsz

:)

febr. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem az, hogy nem szabad, de mint látod, nem célszerű. Idegenek esetében nyilván külső alapján ítél mindenki. De tehetsz azért nyugodtan, hogy jobban nézz ki, a legtöbb átlag alatti férfi nem született rondaság, hanem igénytelen + mellé mogorva ábrázatú a sok negatív gondolataik miatt.
febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem átlagos arcú, átlagos magasságú, átlagosan igényes és átlagos stílusérzékű, átlagos testű srác vagyok.

Ettől függetlenül el tudom képzelni, hogy egyszer kialakul hosszútávra kapcsolat úgy, hogy leszólítok egy lányt és randira hívom. De az igaz, hogy nem volt még ilyen.

febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szabad, de nem érdemes.
febr. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%
Miért nem próbálsz javítani a külsődön, kérdező?
febr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ismerkedj barátkozáson keresztül, ha eddig az jobban bejött.
febr. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy nem szabad, hanem így szinte biztos garantált a sikertelenség.
febr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
35%

Szembe kell nézned a kettős mércével:

Ha jóképű pasi és tetszik a nőknek, akkor miért nem kezdeményez már? Töketlen vagy félszeg?

Ha a pasi átlag alatti és kezdeményez (azaz tökös) akkor meg zaklató! Rá kéne hívni a rendőrséget, mit zaklat idegeneket? Miért ilyen tapintatlan?

febr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
8, ez nem kettős mérce, hanem azzal kell dolgoznod, amid van. A szép emberek vonzóak, wow. Újat mondtál.
febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ismerkedés ilyen, nem tetszhetünk mindenkinek. Akinek nem tetszel és korrekt, az nem fog hülyíteni, lehúzni, hanem normálisan visszautasít.


Mit értesz azalatt, hogy "nem szabad"? Tiltja valamelyik új törvény?

febr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!