Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi számít a nőknek jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi számít a nőknek jobban párválasztásnál ?

Figyelt kérdés
Mi a első pont a rajtengedélyben?
febr. 16. 14:51
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
0%
5. Ki hagytad az olasz es spanyol fetist .
febr. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
95%
30, fáj, mi? Neked ugyanúgy a csini csajok kellenek, ahogy a csajoknak a csini pasik. De nem fair, mert te ronda malac vagy, téged úgy kell szeretni, ahogy vagy.
febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
82%

A külső a rajtengedély a ti szavaitokkal, utána a személyiség, utána az egyebek. Tetszik vagy sem, ez van, ha ronda vagy, kezdj magaddal valamit, rohadtul nem bonyolult elkezdeni mozogni meg elmenni fodrászhoz és arcot ápolni, meg normálisan öltözködni. Nem tudom, miért tesztek úgy, mintha a külsővel foglalkozni valami istentelenül nehéz, lehetetlen dolog lenne.


Biztos meglepő, de a szép lányok sem csak úgy kipattannak reggelente az ágyból tökéletesen frissen, üdén, és legalább a felük még csak nem is született eleve vékony, sportos alkatnak, hanem minden nap tesznek érte.

febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:

32


Nekem ebből csak az jön át hogy te egy megkeseredett személy vagy. Nem tudom hogy “ ronda malac e” de nem kellesz a “csini” pasiknak. Aztán ezt a frusztrációt > engem sértegetve szeretnéd csökkenni!


Sikerült?

febr. 16. 17:03
 35/46 anonim ***** válasza:

"Nem kell kárpótolni semmivel sem: ott vagy vele, ennyi legyen elég.

Ő meg ajándék lónak ne nézze a fogát..." (ma 16:56)

febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
70%
A legfontosabb, hogy ne legyen incel. Minden mas csak utana jon.
febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:

36


Mi az hogy ne legyen incel? Nem egy önként választott státusz.


85 kg vagy 75 helyett

Nagy az orrod

180 cm vagy mikor a középiskolások nagyresze magasabb nálad

Tisztességesen dolgozol 300 nettóért


Stb stb egy is elég az örök sikertelenseghez . Nem az incel tehet róla

febr. 16. 17:59
 38/46 anonim ***** válasza:
100%
37-onsorsrontasodon kívül semmi nem áll a boldogságot útjába.
febr. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Kémia. Kisugárzás. Imádtam alacsony kockahasú, leégett egyetemistát és magas, pocakos, belképzelt fickót is. De minddel egy hullámhosszon voltunk és volt kémia.
febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Legfontosabb a természete, aztán a külső is számít.A másik két szempont-bármilyen hihetetlen-nem érdekel.
febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!