Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fèrfiak mièrt csinàljàk ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fèrfiak mièrt csinàljàk ezt társkeresőn?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, matchelünk, beszélünk, kérdezek, érdeklődök én is, napokig megy az üzenetváltás, de nem hívnak találkozni.

Kb 5 hónap alatt 1 randim volt, a többi el sem hív csak írogat


febr. 16. 19:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Foglaltak.
febr. 17. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Férfiként nekem meg 1hónap alatt 3 matchből kb. annyit sikerült elérnem hogy köszönhettem nekik, aztán nem írt vissza egyik se.
febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%
Minden nőnek ugyanaz a néhány férfi tetszik, és ennek a néhány férfinak egyszerűen nincs kapacitása minden nőt megdugni.
febr. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Aki engem nem hívott el egy héten belül én azzal megszakítottam az ismerkedést. A párom 1 nap múlva randira invitált. Össze is jöttünk.
febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
A jó pasiknak jut ám nő bőven. Ezt ugye tudod? Amíg veled csetel, mást dugogat.
febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Inverze is előfordul.

Nő rám ír:

Szia! Izgalmas a kép!

Örülök hogy tetszik.

...

...

Van kedved találkozni?

Nincs. Egyébként is ügyeletes vagyok. Sajnálom.


Miért túráztatott?

febr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Passz, én még nem láttam társkeresőn olyan nőt aki érdeklődik, vagy egyáltalán visszakérdez. Már az is ritka aki tud írni egy mondatot.
febr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
16: Nincs megadva az adatlapon, hogy csak levelezőtársat keres?
febr. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!