Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem tudom a nőt extra drága étterembe hívni randira akkor felejtsem el a nőket?

Figyelt kérdés

Ez a nő totál elmebajos.


[link]


febr. 24. 22:04
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted engem érdekel a Tiktok?
febr. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 A kérdező kommentje:

1


Passz , nem tudom ki vagy és mi érdekel. Majd megnézik akik használják a tiktokot. Ez a nő számtalan bicskanyitogató stílusú videót tesz fel. Mindene a pénz meg a külsőségek.

febr. 24. 22:09
 3/50 anonim ***** válasza:
29%
Amugy ja, felejtsd el oket.
febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
68%
Vannak kivetelek. Keress olyat.
febr. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
88%

Szóval naponta kiírod a nyomorodat más válaszokat remélve, hiszel a tiktokos baromságoknak, és még a videóban lévő csaj elmebajos?


Azt mondják az elmebetegek nem tudják magukról, hogy elmebetegek. Szerintem ez mindent elmond rólad kérdező, ezt már írtam fentebb is.

febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem pedig teljesen igaza van, még akkor is, ha egy kicsit "incelpukkasztóan" adja elő.


Tényleg ne randizz, ha neked egy 15.000 Ft-os vacsora költség és amire pedig utána tér ki, az sajnos egy "társadalmi berögzülés" hogy hazaér a férfi akkor neki semmi dolga, de azért legyen tisztaság és étel és legyenek tiszták a ruhák, mert ez a nő dolga.


Szerintem alap, hogy mindkét fél kiveszi ebből a dolgát és egy felnőtt ember el tudja magát látni. Én is eltudom pedig még csak különösebben tehetséges sem vagyok semmiben. Akinek ez nem megy és a másiktól várja el az ne nőt akarjon, hanem inkább előtte szedje össze magát.

febr. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
0%

6



Ez fordítva is igaz ám kedves. Azt kifelejtetted.

febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
Nézzétek meg több videóját. 1 milliós nettó fizetésre is azt mondja hogy kevés.
febr. 24. 22:30
 9/50 anonim ***** válasza:
56%

8



Te meg elhiszed. Na most akkor ki az elmebajos? Gondolkodjál el ezen.

febr. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
77%
8 Neki kevés, és? Őt akartad randira hívni, vagy mi?
febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!