Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 50-es férfinak saját korosztál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50-es férfinak saját korosztályú nő komolyan "jobb híján" kategória?

Figyelt kérdés

febr. 27. 19:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
75%
Jé milyen hülye ez az 1, 19, és a többi hozzászólása amit ide írogatott. Hát figyu mivel te impotens vagy, neked mindegy hidd el, hogy a korodbelire vagy a 20 évesre nem áll fel. Aki viszont jó erőben van, az elég rendesen be tud indulni nála idősebb nőre is.
febr. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
73%
Na, a 60-as férfiak többsége meg már fél lábbal a sírban van, vagy már elhullott belőlük jópár. Aztán otthon lehet hokizgatni a pörköltszaftos trikóban rengő tokával fuldokolva a fiatal csajokra. 😂
febr. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
77%
Mert az 50es férfi kívánatos? 😂😂
febr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
22%
Inkább ezt kellene kérdezni magadtól: Miért csak azok az 50+ os férfiak teszenek akiktől leolvad a 30-as nők bugyija? A korosztályunkra ez nem jellemző. Aki él a lehetőséggel egészségére. Marad neked a maradék 95% Esetleg ha méltóztatnál közülük választani. Esetleg a stílusod, műveletlenséged,.... kapcsán ezeknek is kiesik 30%-a, akkor válassz a maradékból.
febr. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
74%
50-es ferfi lehet nem veletlen maradt egyedul, a normalisabbja a gyerekevel vagy esetleg unokajaval foglalkozik szabadidejében, nem a noket hajkurassza :)
febr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
88%

25 évesen is van önmagát elhanyagoló nő, meg 50 évesen is van bombázó.

Én válás után a saját korosztályomat kerestem, nekem nem tetszenek a fiatal csajok stílusra, viselkedésre, gondolkozásra.


A barátnőm szép, csinos, formás. Van kis hasa, kicsit lóg a bőre, kicsit ráncos, kicsit izületi fájdalmas. Emellet egy értelmes, intelligens nő jó munkával, szeret engem meg a gyerekeimet.


A kérdezőnek enyhén torz és egysíkú a világról alkotott képe.

febr. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!