Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekkel nehezebb párt találni? Ha igen ,miért, ha mindenki szereti a gyerekeket?

Figyelt kérdés

márc. 3. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább szintén gyerekeseket könnyebb találni.

Nekem nincs gyerekem, de lazább, tartósabb volt már anyukákkal, komolyhoz nagyon passzolnia kell mindennek vele is és a gyerekkel is, hogy működhessen.

márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereti mindenki a gyerekeket.
márc. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek a saját gyereküket szokták szeretni, nem a másét.
márc. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

1) Nem szereti mindenki a gyerekeket

2) Aki párt akar keresni, az többnyire csak párkapcsolatra vágyik, nem arra, hogy szülő is legyen. Egy gyerekessel összejönni meg kb. olyan, mint az első randi után gyereket vállalni.

márc. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Gyerekes anyánál a pasi mindig az utolsó.
márc. 3. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
Talán mert kevés ember nevelgetné szívesen a más fattyát. Azért.
márc. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%

6os szépen leírta 😅

Ahhoz hogy valaki hírtelen szülő legyen, arra fel kell készülni(szerintem)

márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a hülyeséget, honnan szedted? "Ha igen ,miért, ha mindenki szereti a gyerekeket? ---> baromira nincs így. Nem szereti mindenki a gyerekeket.


Sokan a muszáj és jópofizásból elviselik, mert éppen a rokonuké vagy kollégájuké, vagy mert nem akar rosszban lenni...ezért egy időre mosolygunk és jajj de cuki van....


Szóval igen gyerekkel nehezebb, ha jól néz ki a csaj, akkor vannak akik belemennek ideiglenesen szex reményében.


Ez nem jelenti azt, hogy akinek gyereke van azok mind egyedül maradnak, mert mindenki lát és tapasztal az emberek, ismerősei közt olyat akik találtak és boldogan élnek....de van akinek ez összejön van akinek nem.

márc. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
48%
A gyerek örök konfliktusforrás. Nagyon kétségbeesett nő/férfi az, aki ilyen kapcsolatba belemegy.
márc. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%
Én próbáltam már gyerekes anyával. Örültem neki mivel minden vágyam hogy családom legyen. Hiába nem a saját gyerekem akkor is jó lett volna. Csak sajnos bolond volt a nő így hamar vége lett. Bennem meg összetört az illúzió hogy lehet családom mégha ilyen formában is... Sajnáltam a dolgot
márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!