Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet manapság párt találni tarskeresokon kívül?

Figyelt kérdés
Munkahely nem opció ,és nagyon társaságom sincs sajnos.
márc. 6. 14:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Amint kilépsz a kapun, embereket látsz, és ők is látnak téged. Még akármi is történhet.
márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Sok helyen lehet, de ha nem beszélgetsz emberekkel, nem jársz el, nem teszel érte akkor nem fog menni.


Én a társkeresőt például túl direktnek vagy kényszeresnek éreztem egész életem folyamán. Például beszélgető társat ezen az oldalon is lehet találni, a többi pedig már csak rajtatok áll. Nem lehetetlen egy fórumon megismerni olyan valakit akivel később párkapcsolat lehet.


De például redditen rengeteg ilyen barátkozás/ismerkedő/magányosos poszt van. Nem feltétlen párkapcsolati céllal, de biztos vannak ott olyanok akik megfelelő szimpátia esetén nyitottak lennének rá, ha alapból nincs kapcsolatuk.

márc. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gergelice16 ***** válasza:
95%
Ha nem mersz nyíltan leszólítani valakit, akkor keress valamilyen közösséget, és ott kezdj el beszélgetni az emberekkel. Ha valaki megtetszik neked, akkor hívd el valahova.
márc. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Milyen közösségre gondolsz mik népszerűek manapság?
márc. 6. 15:05
 5/12 gergelice16 ***** válasza:
96%
Szerintem ne népszerűség alapján válassz. Keress olyat, ami érdekel, és akkor máris több az esély rá, hogy a kiszemeltednek is hasonló érdeklődési körei vannak.
márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Esetleg diszkóba/bulizós helyeken. Oké, ide nem barátkozni jár az ember, de egy próbát megér. Egyetemen/főiskolán, különböző eseményeken pl.: falunap próbálkozz! Ezeken kívül túl sok lehetőséged nincs.
márc. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem mi a baj a társkeresőkkel. 2 párom is volt onnan, sztem az egyik legjobb dolog a mai világban.


Annyi a titka hogy a beszélgetést táplálni kell. Valójában nagyon hamar le lehet vágni ki az akivel jó lesz és ki az aki nem, mivel a lányok fele kb 1-2 szavakban válaszol/nem kérdez vissza és meghal a beszélgetés... a másik felével meg talizni kell 1 max 2 héten belül aztán alakul.

márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Az életnek nevezett alkalmazással :) Ha munkahely nem opció akkor járj társaságba, buli, sport, fesztiválok, koncertek, hobbicsoportok akármi. A lényeg, hogy emberek között legyél ahol új ismeretségeket, barátságokat tudsz kötni.
márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bulik fesztiválokat se szeretem mivel nincs kivel menni nagyon.
márc. 6. 20:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Kicsit segítsél.....

Férfi vagy NŐ vagy?

Hány éves vagy és milyen az érdeklődési köröd?

Melyik városban laksz?

márc. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!