Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alkalmi szexnel tarskereson...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi szexnel tarskereson masok is elhajtananak egy not, akinek foton az arca, a teste allitolag tetszett, mert kiderul, hogy nem rbancosan oltozkodik, nem festi a kormet, es telen telies ruhaban van?

Figyelt kérdés

Mindenkinek szive joga. A pasi kimondottan jol nez ki a kepeken, es nagyon intelligensen, udvariasan ir. En vagyok a no, akinek eloben uton-utfelen vannak sikerei, de megsem ott lehet partnert felszedni.

Ertheto, ha nem tetszem en megsem. Kevesbe, hogy szexre sem. De lelomboz valakit komolyan, mikor az aktualis foton sportos meleg ruhaban lat, ahogy egy adott helyzetben vagyok?

Mas orszagban csak a bevandorloknal divat szexmunkasnak oltozni.



márc. 7. 18:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
36%
Alkalmi szexnél is lehet igényes és válogatós az ember. Olyat választhat mindenki, amilyen tetszik neki. Ha nem tetszik neki a sportos ruházat, akkor elhajthat, miért ne. Felmerül bennem a kérdés, hogy alkalmi szexhez miért ilyen képet tölt fel valaki? Én olyat töltenék fel, amiben nagyon csinos vagyok, hogy sokakat vonzzak és legyen miből válogatnom.
márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
70%

Nem hajtanám el. Télen a nő öltözzön fel melegen, meg ne fázzon.

Alkalmi kapcsolatnál is van lehetőség levetkőztetni. Szóval mindent időben.

márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hello. Nem olyan kepet toltottem fel. Mindegyikkel elegedett volt, arra volt kivancsi, nem kamu-e. Az volt az en igenytelensegem, hogy az ugyanolyan kulsommel es testemmel az adott alkalomnak megfeleloen voltam feloltozve ott, ahonnan eloben kuldtem kepet.

Nem sielni voltam, de kb.

márc. 7. 19:08
 4/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az a proli, aki nem erzi az alkalmat. Mikor Mallorca nem bulizos csondes kikotojeben Mindenki poloban es tornacipoben van, es par kelet-europai hazszamot tevesztve ott vonul az esti dresszben.
márc. 7. 19:10
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Vannak őrültek. Ne kattogj rajta. Csak egy alkalmi. Éld meg úgy hogy ez volt az alkalom. Haladj tovább a következőre. #2
márc. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Koszi a normalis valaszokat. Igazabol rossz idoben, rosszkor jott, sajat jelentosegenel nagyobbra fujom. Tinedszerkoromban ereztem magam rakas szarnak, most megcsapott az erzes. Amugy Monica Bellucci is jar pamutfelsoben, de na, szoval megnyugszom.
márc. 7. 19:19
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

Igen, picit talán beszűkültél.


A Világ csak Rád vár. (:

márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem csak rbancos és igénytelen megjelenés közül lehet választani.
márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%
Arra gondoltam annak van joga igényesnek lenni, aki válogat. Nem azt írtam, hogy igénytelen vagy. De ha neki más stílus tetszik, akkor joga van téged lekoptatni és egy nőcisebbet valasztani. Hol a probléma? Neked is jogod van olyat választani, aki tetszik. Mallorca csendes kikötője...anyám...
márc. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Bárkit elhajtok, aki nem tetszik.🤷
márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!