Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhat társat egy 60-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhat társat egy 60-as évei végén járó özvegy férfi?

Figyelt kérdés

apám 70 közeli özvegy, anyám 5 éve halt meg.


sokáig hallani sem akart semmi ilyenről, de mostanában mondja, jó lenne, ha nem lenne ilyen magányos.


barát/sorstárs/szerelem kb. ilyen fokozatban lenne jó egy hozzá passzoló nő, aki szintén egyedül van (özvegy vagy elvált), nyugdíjas, és apámnál néhány évvel fiatalabb vagy vele egykorú.


apámnak érettségije és szakmája van, dolgos, csendes ember (kert, állatok), szeret tévézni meg a természetben lenni.


valaki olyan kéne, aki hasonló jellemzőkkel bír.

apu nem ért az internethez, ezért én próbálok szétnézni.


tudtok ilyen oldalt, ahol az ő korosztálya komolyan ismerkedhet?


márc. 8. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Van a közelben nyugdíjas klub?

Régi barátok?

Netes társkeresőkön be lehet állítani a kort, és hogy kit keres.

márc. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a korosztály neten ismerkedne. Nyugdíjasklubokba érdemes elnézni, vagy túracsoportot keresni. Sokszor látok nyugdíjasokat, akik csapatosan utazgatnak.
márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Talán feldobná egy PC, és magának kereshetne, addig is leköti magát. De a napi séta, élő kapcsolatok, beszélgetés, telefon nagyon fontos.
márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én a helyében elmennék egy, vagy akár több hobbi klubba, ahol főleg nyugdíjasok vannak, pl. túrázó kör, kertbarát kör, kórus, vagy bármi más, ami érdekli.
márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

van nyugdíjasklub, de ott nincs senki potenciális pár, meg ő nem is szeret eljárni oda.

apám nagyon aktív, egész nap dolgozik itthon, vékony, sportos.

ő úgymond nem érzi magát olyan öregnek, meg nem tud mit kezdeni magával a nyugdíjasklubban.

úgy gondoltam, ha van ilyen oldal, az ő jelenlétében és bevonásával lehet ismerkednki, pár levélváltás után személyesen.

ami még fontos, h. a mi megyénkben éljen a nő, ne legyen nagy távolság.

dunántúl, most ennél konkrétabbat nem írok.

márc. 8. 12:07
 6/15 anonim ***** válasza:

A lakóhelyhez tartozó önkormányzat honlapja valamilyen információt csak tartalmaz, ahol el lehet indulni.


Én ismerek egyházi karitászt is, ahol szerveznek összejövetelt nyugdíjasoknak - igaz, hogy ez Budapesten van.


Régi osztálytársairól nem szokott beszélni? Osztálytalálkozó nincs? Régebbi munkatársak, főnökök?


Esetleg vállalhat nyugdíjas szövetkezetnél munkát. Bár abban a megyében nem tudom, hogy van-e ilyen szövetkezet.


Sétáltasson kutyát. Vagy esetleg ha macskát tartana - állatszépségverseny is szokott lenni.


Betegápolói, beteglátogatói munka. Vagy csak önként vállalhatna bármit, amit szeret, vagy a korábbi szakmájához, poziciójához kapcsolódó tevékenység.


Van esetleg valamilyen hobbija a tévénézésen kívül? Bármi, ami érdekelheti? Vagy szeretne megtanulni, elsajátítani új készségeket?

márc. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
7-es - Igaz, de akkor már kellemesebb egy boltban vagy egy cukrászdában.
márc. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

főnöki ffiak voltak

az egyházi karitászban benne van, nincs potenciális nő

amit a temetői ismerkedsről írtatok morbid és kegyeletsértő


az eszeteket sem ártana használni, ha helyben lenne vki elérhető, nem írtam volna ki ide ezt a kérdést.

azt kérdeztem, online ismerkedős oldalak vannak-e idősebbeknek.

márc. 8. 14:21
 9/15 anonim ***** válasza:

Írhattad volna azt is, hogy ellenszenves egy válasz. De most már sajnálom, hogy túl jóindulatú vagyok egy-egy probléma megválaszolásánál.


Azért mi válaszolók is érző lények vagyunk és nem ártana LEGALÁBB FELTÉTELEZNI(!) hogy jót akarunk.

márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Máskor jobban megválogatom, hogy kinek válaszolok csupa segítő szándékból.
márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!