Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érezzem jól magam egyedül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érezzem jól magam egyedül?

Figyelt kérdés

27 éves vagyok, nulla tapasztalatom van a lányokkal/nőkkel, ez javarészt a saját hibám, borzasztóan félénk vagyok.

Ki akarok mozdulni a komfort zónámból, viszont nem tudok. Eddig azért nem mentem egyedül sehová mert nem láttam értelmét, viszont most jutottam el arra a pontra hogy teljesen elengedem ezt a párkeresést, és megpróbálom egyedül is jól érezni magam... viszont nem megy.

Nem járok kirándulni, nem ülök be egy moziba, nem nézek filmet, nem kerékpározok, tehát lényegében semmit nem csinálok, mert egyedül inkább negatívnak, mint pozitívnak látom ezeket. Hiányzik a társaság.

A napjaim is abból állnak hogy hétköznap dolgozok, este meg lefutom a szokásos itthoni köröket, és alszom, hétvégén meg általában feltalálom magam itthon, de nem megyek ki olyankor az utcára.

Mostanra ütött be hogy ez így marha unalmas. Megnéznék egy csomó helyet itthon, elmennék kirándulni, rendezvényekre, de nem megyek, mert nem komfortos számomra.

Miképp fogjam fel ezeket a dolgokat, hogy elviselhetőbb legyen?


márc. 8. 22:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Erre én is kíváncsi lennék
márc. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem neked valami enyhébb fokú, diagnosztizálatlan pszichés betegséged lehet, kérdező.
márc. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Rokonaiddal nem tudsz moziba menni? Társaságba nem jársz?
márc. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

2) Az a baj hogy nem lehetetlen.. Elég szar volt az egész fiatalkorom, tavaly előtt voltam először pszichiáternél, akkor szorongással meg depresszióval, ezeken szerencsére sikerült túllendülni és gyakorlatilag a régi énemnek a szöges ellentettje vagyok, csak most próbálnám azt a lemaradást behozni amiket úgy 10-12 éve csinálni kellett volna. :D Nem akarok belegondolni ezekbe, hogy mim van, mert akkor amolyan megpecsételésként fognám fel, közben én csak kicsit élni akarok, mint minden normális ember.


3) Van egy testvérem, de nem velünk él, szüleimmel pedig nem tudok sajnos ilyen programot kialakítani (muteromnak egyszerűen nincs ideje rá, faterom pedig mozgáskorlátozott). Több rokoni szál sajnos nincs, sajnos jórészükkel nem tartjuk a kapcsolatot.

Van néhány ember akiket a barátomnak tartok, de mindnek van párkapcsolata, és hétvégente inkább kettesben vannak, amit amúgy teljesen megértek. Társaságba maximum a munkahelyemre járok :/

márc. 8. 23:13
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Úgy hogy nem hagyod abba a megkezdett terápiát, mert ha még fennállnak a szorongásaid akkor nem igazán járt még eredménnyel a dolog...
márc. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez volt velem,míg meguntam és elmentem egyedül mindenhova. Próbáld ki,megváltozik minden.
márc. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
80%
Már lefőtt a kávéd…
márc. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez valahogy nálam is így van.25F
márc. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ez szívás én is így vagyok nincs kiút.
márc. 9. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nőként mindig egyedül voltam, még kapcsolatban is nagyon magányosan. Aztán vége lett és most másfél éve baromi boldog vagyok egyedül.

Én eleve introvertált vagyok aki nagyon jól elszórakoztatja magát otthon, de moziba se félek egyedül elmenni, sőt egyszer elmentem a Wasabiba is all you can eatelni egyedül, mert épp arra jártam és megkívántam. Közben telefonon beraktam egy filmet.

Keress sok hobbit, tanfolyamot, bármit ami érdekel. Még ott is szerezhetsz új barátokat.

márc. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!