Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyes nőknek a fizetés miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nőknek a fizetés miatt fontos a diploma megléte vagy alacsonyi jövedelemmel járó diplomás férfi is megfelel nekik, például egészségügyben dolgozó férfi?

Figyelt kérdés
Egyes nők elvárásként tekintenek hogy a férfi diplomás legyen, nekem egészségügyi diplomám van, abból is kettő, de hivatásomnak élek csak 330.000 ft a nettó jövedelmem, ez megfelelően a nőknek?
márc. 8. 22:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én 8 általánost végeztem és diplomás barátnőm volt
márc. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Is-is. Nem mindenkinek ugyanazért fontos a diploma.

Van, aki eufemisztikusan így fogalmazza azt meg, hogy nettó 500 alatt a közelébe se szagoljanak, mert "jól akar élni".

Van, akinek azért fontos, mert szellemi partnert akar - nekik kb. mindegy lesz, ameddig tényleg művelt, tájékozott, kulturált az illető.

Van, aki meg még annyira is válogat, hogy a saját területéről akar, mert meg akarja beszélni a munkáját a párjával.

márc. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
35%

Több olyan párt is ismerek, ahol a nő tag diplomás, magas végzettségű, míg a párja valamilyen sima melós (akár segédmunkás) vagy alacsonyabb foglalkozású, egyszerű érettségije van vagy esetleg szakmája, de még olyan is volt, hogy csak 8 általánosa.

Nem lényeg a diploma. Nagyrésze úgyis kb WC papírnak jó csak.

márc. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!