Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire nehéz manapság pénzes pasit találni?

Figyelt kérdés
Általában csak a férfi oldalról nézzük a dolgot, hogy minden nő csak a pénzre megy és társai, de vajon női oldalról mi a helyzet, mennyire sok pénzes pasi van és mekkora sorok állnak az ilyen férfiak előtt, tehát mennyire nehéz vagy könnyű egy nőnek pénzes férfit találnia?
márc. 8. 23:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem volt dolgom pénzes pasival, egy barom művész volt, akinek ingatlanjai voltak külföldön egy rakat országban, meg itthon a Rózsadombon stb. Hagytam, hogy udvarolgasson pár hónapig, aztán otthagytam a francba.


Szerintem ha olyan társaságba kerülsz, vagy pl munka miatt időt kell töltened ilyen emberekkel, akkor elég, ha szép vagy, érdekes, és legfőképpen nehezen kapható, és tutira észrevesznek. Más kérdés, akarod-e, mert annyira nem biztos, hogy főnyeremény egy ilyen pasi.


Inkább más tulajdonságokra érdemes figyelni, nem a pénz mennyiségére.

márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Te meg nem tudod a szavak jelentését.

Szaki a szobafestő, vagy aki kijön és rendbe rakja a cirkódat, vagy egy asztalos, aki megcsinálja a beépített szekrényt a sarokba.

Egyszemélyes kft egy Berlingoval, nem SUV-s vállakozó több céggel a háta mögött, mégis bőven többet keres, mint az átlag munkavállaló.


Na most akkor ő pénzes pasi, vagy a Gázos Géza?

márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, az illető mennyire mutatja kifele, hogy pénzes. Én például nm mutatom, mert autóm sincs, mert minek, így aki nem ismer, azt gondolhatja, hónapról hónapra élek.
márc. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Hasonlóképp vagyok mint a #13


Nem látnak luxus helyeken. Nyaralni sem járok sokat mert nem igazán van kivel.- Pedig viszonylag a magyar átlaghoz jól keresek.

Autóm is egy 1.8-as 11 éves 2 milliós, napi szinten városokban pesten főutakon untig elég.

Van egy szép házam...amúgy örököltem, azt tipp topp rendbe van hozva...ha lenne annyim se építenék újat.


Kb. totál átlag emberként látnak. Totál hétköznapi öltözet hétköznapi élettel.


De ha pénzem is van, akkor se tartanék el senkit a 2 szép szeméért.

márc. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
50%
A szakmunkás havi 1 milliót nem keres meg. A testvérem kozmetikus és havi 300-at keres. Ő is szakmunkás.
márc. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Vannak szakmunkás ismerőseim akik építőiparban dolgoznak, és vannak páran akik szépen keresnek, de 40 éves korukra kb. roncsok lesznek mert kihajtják a belüket napi 8-10 órát dolgoznak, fagyban sárban 40 fokban...


Lehet , hogy többet keresnek mint én (persze nem 1 milliót ez megint többnyire gyakorikerdeses duma) de elég jól, de én inkább kevesebbet keresek de nem leszek fáradt, télen meleg nyáron klímás helyen dolgozok, nem szakadok meg. Nem leszek idegbajos, sem fizikailag hulla.

márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Így van. Inkább vagyok csóró munkanélküli mint, hogy beleszakadjak a munkába. Inkább fekszek otthon, az kényelmesebb
márc. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

13-as: pontosan így van ez. Én sem mutatom külsőségek terén, hogy pénzes vagyok pedig tényleg nem vagyok az :D

De mondjuk viccen kívül azért a hónapról-hónapra élés és a pénzes között van még pár kategória.

Nincsenek anyagi gondjaim, de nem élek kiemelkedően jól. Igényszinttől függ minden. Én a minimálbérből bőven ellennék, annyi változna ez esetben ,hogy nem tudnék nagyon félretenni.

Nekem nincs igényem mindenféle vackot vásárolgatni folyamatosan, nem fogyasztok sokat és nem vágyom a legújabb szarságokra sem, semmilyen luxus nem érdekel.

márc. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!