Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mondtad már meg ismerősödnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondtad már meg ismerősödnek, hogy ne próbálkozzon a csajozással, mert úgysincs semmi esélye?

Figyelt kérdés

márc. 9. 10:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de van 2 ilyen ismerősöm.


(És nem, nem a külsejük a gond, hanem az hogy egyik egy szánalmas pinavércse és szar ember a második meg félnótás.. elkezd étteremben nyilvánosan rappelgetni.. na ezek után gondolhatja mindenki, hogy mennyire sikeres.)

márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Persze, de ez nem így megy azért mindig.
márc. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kár, hogy nekem anno senki nem szólt :DD mennyi elbszott idő és pénz fűűű
márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább fordítva, segíteni próbáltam neki hogy hogyan csinálja. De van akin nem lehet...
márc. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Nekem volt incel-szerű osztálytársam.


18 évesen, 14 éves kislányoknak vett ruhákat meg minden.

Aztán minden nő k8rva, mert "átverték".

Logika: ha pénzt költök rá, akkor egyből a karomba kell borulnia.


Ha kiderült, hogy egy lány akit csak látásból ismer és van pasija, akkor eljátszotta a hattyúk halálát.



Amúgy is egy nyámnyila, awkward gyerek.

márc. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem hallgatott rám. Képes volt meg is nősülni. Pedig annyit mondtam neki, hogy semmi esélye!
márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, tanácsokkal láttam el, de nem hallgatott rám.
márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Én még nem mondtam ilyet senkire, mert a baráti társaságunkból senki nem incel jellegű. Egy van aki nem foglalkozik társkereséssel, de őt nem is zavarja, hogy nincsen senkije. A többi vagy már egész régóta tartó párkapcsolatban, vagy pedig olyan akinek van mire valója a témában.
márc. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem az lenne pl egy nőtől korrekt, ha a szemébe mondaná az ilyen férfiaknak, hogy esélytelenek, nem csak itt az interneten fejtenék ki a véleményüket.
márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen konkrétan nem, de azt már többször mondtam több ismerősnek is, hogy maradjon a realitásoknál. Szóval 30+ évesen ne a legszebb, legkívánatosabb 18 éves lányoknál próbálkozzon.
márc. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!