Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az ilyen napi 1-2 mondatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen napi 1-2 mondatos kommunikációnak mi értelme?

Figyelt kérdés
Teljesen felszínes és semmitmondó, a másik üzenetére szinte nem is reagálva, legfeljebb egyetlen részletét kiragadva. Ennyire sekélyes lett a kommunikáció manapság, vagy ennyire bőség zavara van? Figyelemzavar? Leépülés? Van aki ezt tényleg élvezi, vagy csak egyfajta felhőztetés, talonban tartás? Ki mit tapasztalt?

márc. 9. 18:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát, jó lenne tudni hogy milyen szituációról van szó.
márc. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Most te egy teged hanyagolo ismeros alapjan altalanositasz?
márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Több, és mintha egyre többen lennének. Most ha ennyire nem ér rá, miért nem válaszol később, amikor már figyelni is tud? Manapság sokszor olyan mintha mindenki be lenne állva vagy el lenne butulva.
márc. 9. 19:13
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kiderül, hogy az illető meglehetősen egyszerű, és nem érdemes rá időt pazarolni az életedből.
márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Vagy csak nem vagy nekik fontos, és nem akarnak bunkók lenni, hogy egyáltalán nem is válaszolnak. De te nem veszed a lapot, és tovább erőkteted a beszélgetést.

Erre nem gondoltál mi?

márc. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ó nahát, erre aztán tényleg nem gondoltam! Tehát ha valóban így lenne, akkor hogy eljátssza hogy fontos vagyok neki, sőt szóban és írásban is tudatja ezt, sőt hogy élvezi a velem való beszélgetést, akkor az is már gyakorlatilag az én hibám hogy nem veszem a lapot hogy nem kéne erőltetni a beszélgetést, hiszen nekem tudnom kéne hogy hazudik az az áldott jó lélek és csak nekem akar jót és valójában ez is lekoptatás 😂

Ha meg valóban igazad lenne, az nagyon kiábrándító, hogy mivé vált a világ. #idiocracy

márc. 9. 19:29
 7/16 anonim ***** válasza:
47%
Ahha, és ezeket mind a napi egy mondatába írta neked? 🤣🤣🤣
márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Akkor döntsd el, hogy most beszél e veled vagy sem. Vagy ilyen durva cuccot szívsz, hogy haluzol?
márc. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De miért vagy idióta? 😀 Sztem egyértelmű hogy még előtte, nyilván. Ha napi 1-2 sorba tőmondatozná ezt össze, az kicsit se lenne hihető.
márc. 9. 19:38
 10/16 anonim ***** válasza:
64%
Itt egy idióta van és az te vagy, hogy nem veszed a lapot.
márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!