Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők értékelik, ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők értékelik, ha valaki kitartóan próbálkozik náluk?

Figyelt kérdés
Én mindig úgy gondoltam, hogy ha egyszer megpróbálok közel kerülni valakihez és elutasít, akkor hagyni kell, nincs miért tovább foglalkozni a témával. Viszont vannak barátaim, akik azt mondják igenis érdemes és értékelendő dolog, ha valaki kitartóan próbálkozik. Nyilván most inkább arra gondolok, ha egy társaságba járnak és amúgy kedvelik egymást, nem az online ismerkedésre, ott sima zaklatás lenne. És egyik haverom mondta, hogy ő is hallott lányokat vonaton erről beszélni, hogy "oh, most már olyan régóta teper a srác, érdemes lenne zöld utat adni neki". Én nem tudom mi az igazság, ha valaki két másodperc alatt eldönti kivel jön össze és kivel nem, akkor feleslegesnek tűnik ez.

márc. 11. 10:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
A nők nem homogén halmaz. Sztem amúgy kisebbség a játszmáztatós meg az, aki "beadja a derekát", mert elunja. Én pl. nem értékelném... ebben én nem kitartást látok, hanem azt, hogy nem fogadja el a döntésemet és nem tisztel. Az még kivételes eset sztem, amikor vki nem egy az egyben elutasít, hanem azt mondja, hogy "most jöttem ki kapcsolatból, egy pár hónapig nem akarok ismerkedni", akkor sztem oké, ha vki pár hónap múlva próbálkozik még 1x... vagy ha azt mondja, "összejönnék veled, ha lefogynál / Budapesten laknál" és a másik újra próbálja, miután "megoldotta a problémát".
márc. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
ennek csak akkor van értelme, ha a szimpátia adott és nem történt még nyílt visszautasítás.
márc. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én pl nem szeretem az ilyet. Kapcsolatban vagyok, egy srác - aki lassabban reagált, mint a mostani párom és ő "vitt el előbb" - állandóan próbálkozott. Bejött mindenhogy, de idegesítő volt, hogy meg akar szerezni. Már nem is beszélünk. Felesleges egyes helyzetekben kaparni. A nem az nem. El kell fogadni.
márc. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha egyszer finoman elutasít és még egyszer megpróbálod kis idővel (ha pozitívan alakult azóta a kapcsolat köztetek az még oké, de sorozatosan próbálkozni úgy, hogy kaptál többször NEM-et inkább idegesítő, mintsem imponáló.
márc. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

Én kifejezetten irritalonak találom, ha valaki nem ért a szóból. Ha tetszik, nyilván nem utasítom vissza, nálam nincs olyan, hogy jatszmazok és visszautasítom, hogy teperjen még jobban, miközben érdekel a srác. Szóval ha olyan no kell, aki jatszmazik veled és te élvezed, hogy futsz utána, akkor fogadd meg a “hozzáértő” barátok tanácsát, de egy normális not baromira zavarni fog, ha nem érted meg, hogy a nem az nem.


25N

márc. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha történt érthető elutasítás de a férfi tovább probalkozik ? Az zaklatás.
márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
87%
Ahány nő, annyiféle. Nekem például fejre is állhatsz ha nem jössz be és nem akarok tőled semmit. Ha viszont igen, akkor biztos nem kínoználak azzal, hogy húzoma mézesmadzagot, tisztességes ember vagyok. De mint mondta, ahány nő annyiféle, vannak olyanok, akik kifejezetten élvezik, ha futnak utánuk. Önbizalmat ad nekik.
márc. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem hallott ilyet a haverod.
márc. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy lenne olyan lány, aki sok próbálkozás hatására beadná a derekát, de hosszabb távon a kapcsolataid minőségére sokkal jobb hatással lesz, ha úgy csinálod, ahogyan eddig.

Inkább évente egy randi egy egyenes, magával és az igényeivel tisztában lévő nővel (függetlenül az eredménytől), minthogy minden héten azon stresszelni, hogy na most ez a nem valódi nem volt, vagy kérdezzem még egyszer.

márc. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy ha nincs meg a szikra, akkor teperhetsz bármennyit, nem lesz haszna. Persze próbálkozhatsz, csak mondom, hogy nem 100%-os a siker ráta :D
márc. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!