Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyi bűntudatot éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyi bűntudatot éreztek, amiért egyre több férfi incellé válik miattatok?

Figyelt kérdés

Tehát ha valaki pl. 25 évesen incel, akkor már jó 8-10 éve magányban és szégyenben kell élnie, azzal a tudattal, hogy önhibáján kívül nem kell senkinek.


Mire kifejlődik valakinek a személyisége, addigra élete felét ebben a tudatban töltötte. Az nem érv, hogy az incelek romlott nőgyűlölők, mert eredendően senki nem ilyen, vagy csak nagyon kevesen. Ilyen szempontból saját magatoknak is ártotok, hiszen a férfiak 30-50 százalékából huszonévesen nem egy normális, átlagos srác lesz, hanem egy lelki, esetleg testi roncs, ami a nők toxikus párválasztási szokásai és a hipergámia eredménye.


Ha nem álomvilágban élnétek, akkor ezekből az emberekből számotokra is vonzó, érdekes férfi válhatna, és nem valaki, akire rossz ránézni is, mert gimi óta szorong és depressziós. Ezzel a felelősségtudattal milyen élni a mindennapokban?



márc. 11. 13:12
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/287 anonim ***** válasza:
81%

#32


Oké, de akkor a férfiak is azért, hogy egyre több nő azért megy a pénzre, mert egy csomó férfi CSAKIS SZEXRE utazik!!!


Win-win helyzet. Ha nem perkálsz nincs pina!


Mit szólsz hozzá, megegyeztünk?😂

márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/287 anonim ***** válasza:
72%
Amúgy elmebeteg vagy, de ezt gondolom tudod.
márc. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/287 anonim ***** válasza:
70%

"Pedig felelősséget vállalhatnának azért a nők, hogy mérhetetlen igényük a külső és pénz felé egyre több férfit kárhoztat magányra"


Te hibád, ha lusta disznó vagy.

márc. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/287 A kérdező kommentje:

Felnőttként már hiába megy pszichológushoz egy incel, 8-10 évnyi tapasztalatot és személyiséget senki nem tud adni.


És igen, már gimiben is ez megy, kortól függetlenül ugyanannyira felszínesek a nők. Nem lehet elviselni, hogy milyen hitvány emberek kapnak esélyt, míg egy incel olyan dolgok miatt nem, amikről nem tehet (magasság, alkat, arcberendezés etc).


Így jutunk el odáig, hogy huszonévesen azok a férfiak, akik amúgy normálisak lennének már rég magányosak, a nők meg sírnak, hogy hova tűntek a normális férfiak.

márc. 11. 16:35
 35/287 anonim ***** válasza:
79%

36

Úgy ismételgeted, mint a lejárt lemez. Mit vársz, mit fognak itt mondani az emberek, amitől neked jobb lesz?

márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/287 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem. Nekem van normális férjem, azaz választottam egyet a férfiak közül, többet nem válaszhatok, mit kéne tennem az incelekért, hogy ne legyenek azok?
márc. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/287 anonim ***** válasza:
70%
#36!Figyelj Kérdező! Amikor legközelebb egy nő így sír neked, akkor add elő neki az elméleted. Én még egy incelnek se sírtam, hogy hova tűntek a normális férfiak, semmi közöm a nyomorodhoz.
márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/287 anonim ***** válasza:
77%

#36

Pubikám, ez már az oviban elkezdődik.

A kislányok a bunkó Zolikát tartják helyesnek, mert fel tud mászni a csúszda tetejére, és a kedves, dagi Lacikát meg kiröhögik, mert ő fut a leglassabban.


A kisfiúk meg az Esztikét látják a legszebbnek, mert az ő haja a leghosszabb, a szemüveges, szeplős Katikát meg fellökik.


Na bumm... Akkor most a többség legyen lelkisérült, mert már oviban se ő volt a legmenőbb?

Valahogy mégis az van, hogy a többség megtanul boldogulni. Ha nem tudsz úszni, nem a víz a hülye...

márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/287 anonim ***** válasza:
72%

"Nem értem. Nekem van normális férjem, azaz választottam egyet a férfiak közül,"


A férjed egy lapátállú csed, aki még másik 5 nővel is együtt él. Ha nem tűnt volna fel neked, incikék jobban tudják :D

márc. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/287 anonim ***** válasza:
76%
#40!Aztán felnőttként mégis a Lacikák hisztikéznek, a Katikák meg érdekes, ugyanannyi idő alatt tul tudnak lépni, tudnak változni és változtatni. Akkor most melyik a gyengébb nem?🤔
márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!