Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol ismerkedhetnék alacsony,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedhetnék alacsony, kis férfiassággal rendelkező, tapasztalatlan, rosszul kereső, lehetőleg kopaszodó férfiakkal?

Figyelt kérdés
Eddig mindig csak tehetős, jóképű, jó kiállású férfiak kezdeményeztek nálam, de már unom őket, mert hűtlenek.

márc. 12. 22:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem meg nem is ír… :(
márc. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
62%
Le szeretnél dominálni?
márc. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Alacsony nem vagyok sajnos :(
márc. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az az egyetlen szempontod úgy látom, hogy hűséges legyen. Hát, én még úgy is az voltam/vagyok a feleségemhez, hogy ő szeretőt tart. De úgy érzem, érted/miattad szívesen elválnék :) Alacsony vagyok, nem kiemelkedő fizetéssel, áh, a többi is stimmel végül is. Gyere, ismerkedjünk, én is hűséges társat szeretnék magam mellé végre, a többi nem számít nekem sem.
márc. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!