Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Harmincas egyedülálló nők:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas egyedülálló nők: milyen férfiban gondolkodtok leginkább? Milyen kapcsolatot kerestek?

Figyelt kérdés

márc. 13. 08:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Helyes hűséges
márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
33%
Nők azért akarják a házasságot hogy ha vége , akkor elvegyék a férfi hàzát meg kocsiját , olyan pénzből követelni a felét amibe amúgy egy ftja nem volt.
márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
97%
Házasság előtt szerzett vagyon még mindig nem feleződik
márc. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Házasságot akarok, gyereket nem. Hogy milyen korú férfiba szeretek bele, az meg majd eldől.
márc. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
67%
Ha hirtelen egymagam maradnék, nem keresnék partnert, inkább bolond macskásként élném életem hátralévő idejét.
márc. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
68%

Laza/nyitott kapcsolat. A lényeg, hogy élvezzük egymás társaságát, töltsünk minőségi időt együtt. Közös utazások, kirándulások, bulik, fesztiválok, kiállítások, színház, mozi. Együnk jókat, nevessünk sokat és szexeljünk, amennyit csak tudunk.

Imádok egyedül élni, nem kívánok senkivel összeköltözni. Nagyon fontos, hogy ne zavarja, hogy nem fogok bemutatkozni a családjának, és nem akarom a szabadidőmet családi összejöveteleken tölteni.

márc. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Pont mint a 16os. De nehéz erre partnert találni..
márc. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én komoly kapcsolatban sem megyek szülőkhöz.
márc. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Ogaz a 30 tól még messze vagyok, de ha válaszanom kellene akkor a 2es vagy az 5ös.

Gyereket én se szeretnék, macskám az meg már van és lessz is.

Házasságért se vagyok úgy oda, de ha úgy hozza a sors, hogy lesz, akkor lesz. De ahhoz kell talalnom valakit a jovobe

márc. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 gabor49 ***** válasza:
64%
szerintem meg abszolut nem fontos a házasság anélkül is lehet boldogan élni sőt még gyerek is lehet bár én egyedülálló férfi vagyok 50/f
márc. 14. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!