Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem fogadja el a családo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogadja el a családom hogy nem akarok nőkkel ismerkedni? (Sem férfiakkal)

Figyelt kérdés
29-hez közelìtek voltak már kapcsolataim tehát nem vagyok szűz,de csalódtam a nőkben és nem akarok többet ismerkedni viszont màsok meg győzködnek hogy ne engedjem el ,megfogom bànni stb stb. Amúgy is olyan elvàràsok vannak aminek nem tudok megfelelni. Szüleimmel élek, nincs saját autóm stb így elhatároztam hogy nem fogok energiát beleölni. Nem értem hogy ezt hogy lehetne velük megértetni
márc. 13. 12:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Valószínű akkor fogod bánni, ha a szüleid nem lesznek már, és egyedül maradsz.
márc. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Sehogy. Mondd azt, hogy tartsák tiszteletben a döntésed.
márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Mért bánná meg ha egyedül lesz 30 év múlva?

Az hogy esetleg elvál van gyerek az persze jobb opció mi???

márc. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%

Valószínűleg azért mondják ennyire, mert szeretnék, ha elköltöznél tőlük, csak lehet, ezt így nyíltan nem akarják kimondani..

De egyébként abszolút átérzem ezt, és amúgy abban nincs igaza az 1-esnek, hogy milyen garancia van arra, hogy mondjuk 20-30 év múlva is egy jól működő kapcsolatban lesz?

márc. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
19%
A gyerek válás után miért rosszabb opció mint egyedül megdögleni?
márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
82%
Pedig ez teljesen egyszerű. Nekik kéne elfogadni. Senkinek nem ártasz vele.
márc. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#1 De nem félek az egyedül léttől, végig gondoltam mindent
márc. 13. 12:52
 8/16 anonim ***** válasza:
76%

#3 Mért kell rögtön válásban gondolkodni???

#1 vagyok


Kérdező, ha végiggondoltad, a te döntésed, természetesen.

márc. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

Amúgy érdekes, hogy itt mindenki csak a negatívban gondolkodik: úgyis elválsz, úgyis egyedül maradsz, úgyse lesz kapcsolatod...

Ez a baj az emberekkel. Sehol egy pozitív gondolat. Mindenhol csak a gyűlölködés, ahhoz ért mindenki.

#1 vagyok

márc. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

Mindenki egyedül "döglik" meg.

Nincs garancia arra sem, hogy a gyerekeid szeretni fognak és törődnek majd veled.

Ahogy arra sincs garancia, ha megnősülsz akkor életed végéig lesz valakid. Lehet ugyanúgy tök egyedül maradsz. Lehet nem is születnek gyerekeid.

Nekem szerencsém van megértették, legalábbis nem csesztetnek már a dologgal. Évek óta nem ismerkedek, nem voltam se randizni, se nővel, nem is érdekel. Beletörődtek, meg hát amilyen ocsmány vagyok nem is gondolhatják, hogy valakit is érdekelnék.

márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!