Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok miért nem kezdeményeznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért nem kezdeményeznek?

Figyelt kérdés

28 ferfi vagyok , félénk vagyok pedig jól nézek ki 178 cm magas vagyok 68 kg, fiatalos arc stb.

Azt veszem észre hogy a lányok nem kezdeménteznek , nem jelölnek be facen , vagy nem köszönnek rám a téren hogy szia heló.

Nem tudom el vagyok neha keseredve

28 f szingli


márc. 13. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha akarsz valamit a lánytól akkor kezdeményez te nem a lánynak a dolga ez
márc. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
De akkor kezdeményezz te, mi a probléma? Egy helló egy kedves mosoly kíséretében teljesen jó és aztán figyeled a reakciót. Ha betalál megállsz és bemutatkozol, ennyire egyszerű. Az az igazság, hogy egy nő alapból mindig azt feltételezi, hogy azt a pasit aki ennyit nem tesz azt ő nem érdekli.
márc. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A megkeseredett ketségbeesett nők a kezdeményezők inkább akik általában a kutyának se kellenek.
márc. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
3.és?mi ebben a furcsa?ha egy nőnek a carát is megeszik,minek törje magát?
márc. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
26%
kezdeményeznek. Már fiatal koromban is kezdeményeztek. Most meg aztán rendületlenül és rámenősen.
márc. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
30%

kezdeményeznek. Már fiatal koromban is kezdeményeztek. Most meg aztán rendületlenül és rámenősen.


nálam még nem kezdeményeztek

márc. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Félénk vagyok, de hódítani akarok. :D
márc. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

Amikor kezdeményeztem 10-10 pénzéhes, rbnc, és társai vagyok.


Kezdeményez a franc, nem az én dolgom.

márc. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Pedig szoktak. Életem első és egyetlen baártnője is így jött a képbe. Ő nézett ki magának és ő is alakította úgy a dolgokat, hogy összejöjjünk. Aztán miatta is lett vége, de ez már más dolog. Utána és előtte is volt nem egy nem kettő csa jaki nálam kezdeményezett, de legtöbbször nem lett belőle semmi. Max egy smárolás vagy esetleg randi. Mondjuk több mint két éve semmilyen téren nem érdeklem a nőket és ez már nem fog megváltozni.
márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

"nem az én dolgom" "férfi dolga"


Azért remélem, hogy ti valami tanyán laktok, mert 2024-ben ez rettentő kellemetlen szöveg.

márc. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!