Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szép lány hogyan próbálkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép lány hogyan próbálkozzon annál aki tetszik neki?

Figyelt kérdés

Ha egy fiú tetszik egy szép lánynak, de a fiú nem tud a lány létezéséről és nem is találkoznak akkor hogy kezdje el?

Ha a lány kezdeményez egyből azt mondják rá könnyűvérű, főleg ha rá is ír. Talán a bejelölés még határeset. De mondjuk ha én fiú lennék és bejelölne egy lány egyből elmenne tőle a kedvem, mivel nem kéne úgy mond "tepernem" utána. Elveszti az izgalmát az egésznek, úgy lennék vele ez már megvan.

Sok fiú ugyanígy vélekedik erről, mivel vannak fiú testvéreim is és fiú barátaim is akik ugyanezt mondták, hiába szép lány lenne aki kezdeményez vagy bejelöli.

De akkor egy lány hogyan próbálkozzon egy fiúnál ha tetszik neki, de nem akarja elrontani?



márc. 13. 20:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%

Nem egyszerű eset, én pl sosem számítottam rá, hogy nő kezdeményez, pedig volt ilyen, na utána csak hetekig, hónapokig néztem ki a hülye fejemből...és nem csináltam semmit. Jó nagy paraszt voltam.

Ha nem vevő rá egy pali épp valamiért(munka, tanulás, van más kiszemelt), lehet, nem is fog reagálni. :(

Nálam így ment.

Arra sosem gondoltam, hogy könnyűvérű lett volna a hölgyemény.

márc. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
62%
mennyi idos vagy 15 éves ? gondolom joval tobb de ez amit irtal egy kis lányt jellemez inkább.
márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%
Próbálkozhat egy lány is ugyanúgy. Attól még hogy te meg a barátaid gyerekesek/gyerekek vagytok, és egy lány szerintetek addig érdekes amíg fel kell szedni, nem azt jelenti hogy igazatok van és egy normális felnőtt ember is így látja.
márc. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Sok felnőtt ember így látja. Tesztből bejelöltem én pár fiút, de mivel én jelöltem be egyből azt hitték könnyűvérű vagyok és egyből az volt a kérdésük találkozok-e velük este. Ennyit arról, hogy a lány is kezdeményezhet és ugyanúgy komolyan fogják gondolni.
márc. 13. 21:41
 5/33 anonim ***** válasza:
46%
4, mert így van. A szociális fóbiások akarják, hogy rájuk írj.
márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
62%
"főleg ha rá is ír." What? Azt hittem a messenger általános kommunikációra való, és nem szexcsetre.
márc. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
76%
engem volt hogy bejelölt lány,nem zaklattam hogy találkozunk e este,nem a menő manó sexmániásokat kéne bejelölni kislány
márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

1. Én adnék neked esélyt.

2. Csak szólok a valóságban mindig a nő kezdeményez csak nonverbális jelekkel! A férfi csak reagál. Lehet a nő nem is tudja hogy jeleket ad.

3. Írj bátran neki, legalább kiderül hogy jobb ember e mit a többi.

márc. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
74%

Kiváncsi lennék, ha a fiú testvéreidet és fiú barátaidat bejelölné egy valóban jó nő mit reagálnának...nem azt amit mondtak neked elhiheted :)

Abban meg egészen biztos lehetsz, hogy sok férfi nem arra vágyik, hogy 10-ből 8 jó nő teljesen ignorálja a teperésüket, mert hogy ez az arány átlagos esetben, vagy rosszabb ami eléggé önbizalomromboló és lehangoló tud lenni.

Ha úgy kell teperniük, hogy ők is tudják van némi esélyük az jobban is megy nekik és szívesebben is csinálják.

Nyugodtan jelöld be.

30/N

márc. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
82%
A lehető legegyértelműbben és legkonkrétabban. Mi férfiak a szóból értünk, nem a "jelekből". Tehát vedd fel vele a kapcsolatot, mondd el neki, hogy tetszik neked, akár hívd is el randira!
márc. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!