Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akkor akarnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akkor akarnak a nők engem amikor barátzónába teszem őket?

Figyelt kérdés
Nem egyszer fordult már elő hogy többet akartam, sokat beszélgettünk és kilakult ilyen barátság, amikor jeleztem hogy többet szeretnék ès túl kedves voltam velük, akkor így mondták hogy ők többet nem akarnak és így a barátság megmaradt és így barátzónába tettem őket, na ekkor volt nem egy nőnél az meg hogy többet szeretne tőlem, nyilván nálam már nem volt meg az érzés...
márc. 13. 22:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert a női hiúság közbe szól, hogy hoppá.
márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, legyezgeti a hiúságukat hogy tepersz utánuk és "akár" lehetne is. Ettől még ha visszaraknád nem barátnak rögtön azt mondanák lassabban haladjunk / idő kell neki stb. Bro' ha valaki barátzónába rakott, nem érezte az első pillanattól kezdve, hogy húúúúúúúúú attól inkább ne akarj semmit mert felszínesek lesznek az érzések.
márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Te ugyanúgy azt a nőt akarnád, aki téged barátzónába rakott. Magadat kérdezd, hogy miért.
márc. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
66%
Mert mindenkinek az kell ami nem lehet. A férfiak is pont ilyenek.
márc. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
64%
A nők így működnek. Ha te nem mutatsz érdeklődést irántuk, az ő érdeklődésüket az kelti fel. Persze csak ha külsőre megütöd a mércét.
márc. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!