Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják azt a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják azt a férfiak ha gazdagok, akkor jut nő?

Figyelt kérdés
Nekem mindig lobogtatják a pasik hogy ők gazdagok. Most ez hol érdekel engem? Engem az érdekel, ha költ rám. Ha nem, akkor mehet a francba.
márc. 14. 18:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Mert mással nem tudnak dicsekedni. Eszük nincs, stílusuk nincs, tehetségük nincs, akkor most mivel vágjanak fel?
márc. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%

Mert Várkonyi Andrea biztos a hatalmas intellektusa és megkapó személyisége miatt van Mészáros Lőrinccel :D. Meg a playboy-nyuszik is egészen biztos Hugh Hefner elképesztő férfiassága miatt voltak vele.


Vannak megvehető nők (és amúgy férfiak is, csak róluk ritkábban hallani). Vannak, akik olcsóbban (pl. egy zsákfaluban, mélyszegénységben élő, tanulatlan nő el fog ájulni akár attól a 500e forinttól is, de a harmadik világból is költöznének ide akár állampolgárságért), vannak, akik drágábban. És vannak, akiket nem lehet megvenni.

márc. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

2

Azért Lölöt ne vesd össze a magukat gazdagnak képzelő, átlagnál kicsit jobban kereső alkalmazottakkal.

márc. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
62%

Talán azert is amit írsz. Ha nem költ rád, akkor mehet a levesbe.

Persze kérdes mit értesz ez alatt, hogy meghív vacsorára, vagy vesz neked drága ékszereket, ruhákat, akármit.


A fő kerdesre a válasz, mert annyira jellemtelenek, vagy rossz természetűek, hogy a pénz az egyetlen esélyük.

márc. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
85%

"Most ez hol érdekel engem? Engem az érdekel, ha költ rám."


Azt gondolják, hogy a nő majd azt gondolja, hogy költenek rájuk.

márc. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Mert egy család számit egy apára. Tudják jol hogy le is kéne tudni tenni vmit az asztalra is, nem csak szex van.
márc. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%
Ha a pénzével akar csajozni, akkor muszáj lesz rá költenie :D
márc. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
Ha csaj lennél, akkor tudnád, hogy ha egy pasinak van pénze, akkor költ rád.
márc. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%

"Mert Várkonyi Andrea biztos a hatalmas intellektusa és megkapó személyisége miatt van Mészáros Lőrinccel"


Azok azért vannak együtt, mert azt az utasítást kapták. Nem tudom melyik fideszes PR-os találta ki, de rohadtul mellélőtt. Andikának sincs annyira szüksége a pénzre, ami ráadásul nem is Lölőé.

márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%

Mert ha tényleg gazdagok, akkor valóban jutni fog.

Ha nagyon gazdagok akkor meg maguk a nők fognak egymással versengve a kegyeiben járni.

márc. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!