Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erősebb testalkatú, nem jóképű férfiként miért nem várhatom el egy nőtől, hogy csinos és vékony legyen?

Figyelt kérdés

Tudniillik, így működik ma a társkeresés:


[link]


[link]


Csak az a bökkenő, hogy jogi és gazdasági egyenlőség van a nemek között. Ha a nők részéről ennek ellenére is elfogadható a hipergámia, akkor egy férfitől miért nem?


márc. 14. 19:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Mert kövér vagy és csúnya, úgyhogy kövér és csúnya nőt várj el.
márc. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy Shrek?
márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

170/100 nem erős testalkat, hanem elhízott.

Egyébként mindent elvárhatsz, csodát is. Az már más kérdés, hogy mi valósul meg belőle fiam.

márc. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ja, te is olyan vagy mint Eric Cartman, hogy erős csontozatú? :DDDD
márc. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Testes férfit nem fogadnak el a vonzó nők. 97 kilóval tőlem is undorodnak sajnos.
márc. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
77%

Invincible, mi? :D


Baromi színvonalas oldal lehet ez a redpilldotcom, ha még az INVISIBLE-t sem sikerül helyesen leírni :D


Én elfogadom a hipergámiát a férfiak részéről is, és te is elvárhatsz bármit. Az pedig, hogy ezekkel az elvárásokkal mennyire könnyen találsz partnert meghatározza majd, hogy mennyire reálisak az elvárásaid.

márc. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Belinkeled ezt a szart, hogy a nők a top genetikájú pasikat akarják csak, mire te, a selejtes genetikáddal szintén ugyanúgy a jó genetikájú nőt akarod. Ami amúgy nekem nem baj, a te dolgod, de akkor tulajdonképpen ugyanazt csinálod, amit sérelmezel a nőkben. “A nők magas elvárásai, önkritika nélkül” véletlenül se lehet ebben a gyakran elhangzó mondatban kicserélni a nőt a férfira?
márc. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Elvarhatod. Én vékony és csinos vagyok, és én is elvárom, hogy a pasi ne legyen túlsúlyos és nézzen ki valahogy 😀😀
márc. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Elvárhatod,mert a külső másodlagos.De akkor neked miért nem az? Nyilván egy szőke,vékony,csinos modellalkatú nő gazdag,vonzó,kigyúrt adoniszt fog keresni maga mellé,mert az adonisznak is ő jön be külsőleg.

Hozzá fog vonzódni,nem a túlsúlyos palihoz.

Lekéne tenni ezt a borzasztó felszínességet,és inkább azt nézni milyen nővel lehet harmónikus kapcsolatot kialakítani,nemcsak a testre fókuszálni.

márc. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj ezekkel a rajzocskákkal, hogy nem mutatják a valóságot: az alső szinteken lévő nők még így is klasszisokkal jobban néznek ki, mint az alsós pasik.


Ha összeöntenénk a két nemet, és biszexuálisokat kérnénk meg mindkét nemből, hogy osztályozzanak, a tetején nők lennének, az alján férfiak.


Lusták vagytok, szarul néztek ki. Manapság már valamit le is kell tenni az asztalra.

márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!