Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen hogy lehet biztonságo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen hogy lehet biztonságosan partnert keresni?

Figyelt kérdés
márc. 14. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
hogy érted hogy biztonságosan?
márc. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz?
márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szimpatikus jobbra huzod ha nem balra huzod. Ez biztonságos.
márc. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sehogy sem lehet
márc. 15. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy értem ki tudja kik vannak oda beszabadulva. Gondoltam vannak triviális praktikák amikkel ezeket észre lehet venni vagy módszerek amikkel nem viszünk haza szemetet, vagy épp nem visznek ők haza engem hosszú időre...
márc. 15. 03:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy, mint bárhol máshol. Ne menj fel első randin senkinek a lakására (másodikon sem... egészen addig, amíg nem ismered ki), ne ülj be senki autójába, találkozzatok egy forgalmas, nyilvános helyen és írd meg a randi előtt egy barátnődnek, hogy kivel, mikor találkozol és hova mentek. Ennél jobbat nem tudok mondani.
márc. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet ciki amit mondok de már ez is tele volt hasznos infóval nekem... :)
márc. 15. 22:53
 8/8 anonim ***** válasza:
szia, eljösz egy randira?
márc. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!