Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder Gold nélkül esélytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder Gold nélkül esélytelen ismerkedni?

Figyelt kérdés
Tegnap regisztráltam, van 23 kedvelésem, de egyszerűen nem tudok senkivel sem matchelni, mert a Tinder nem dobál be embereket, akik közül tudnék válogatni, pedig egy megyeszékhelytől 30 kilométerre lakok. Hiába írja ki, hogy Viki, Vanda, Petra kedvelt, egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni.

márc. 14. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert akik kedvelnek azok botok.

Ha már fizettél érte, akkor persze, hogy kapsz kedvelőket.

márc. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát tuti nem csak botok vannak, mert reggel, amikor dobott be embereket, akkor néhányat rejecteltem és írta, hogy lemaradtam egy matchről.
márc. 14. 22:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
csak rá akarnak venni, hogy fizess
márc. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem esélytelen, de eléggé meg tudja könnyíteni a helyzetet :)

Direkt így van kitalálva a rendszer, használható előfizetés nélkül is, de csak 10x akkora energiaráfordítással. Ugyebár a Tinder nem jótékonysági szervezet, az előfizetésekből állják a tárhely, a programozók költségét, a céljuk hogy kapj egy kis ízelítőt, de fizessél is.

márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Játszik veled az algoritmus.
márc. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
45%
Élőben esélyes. De ilyet már csak az átlag feletti férfiak tudnak
márc. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Tinder Goldra fizetni az kb. olyan mintha egy Asztro Tv-s kuruzslónak adnál pénzt, hogy vegye le rólad a rontást.

A Tinder algoritmus célja, hogy NE találj párt, de ennek ellenére legyen meg az illúzió, hogy a későbbiekben ez mégis sikerülhet. Pl: ezért matcheltet botokkal meg inaktív profilokkal. Ha túl sokat(nem tudom ez pontosan hány százalékot jelent) húzol jobbra akkor shadowbanol a rendszer. Ha nem szerzel 1-2 nap leforgása alatt sok matchet akkor szintén. És az sem segít sokat, ha törlöd a profilt és újraregisztrálsz, mert az algoritmus megjegyzi az e-mail címed/telefonszámod.


A Tinder az már kb. halott ügy. Talán esetleg akkor van esélyed, ha egy milliós metropoliszban nyomod, egy sima megyeszékhelyen vagy vidéken esélytelen.

márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs tisztességes társkereső oldal, mindenhol botok, fizess, stb...
márc. 15. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem ezen múlik. Ha tökéletesen nézel ki, akkor lesznek igazi matcheid gold nélkül is. Ha nem nézel ki tökéletesen, akkor nem lesznek golddal sem.
márc. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kilences, az oké, de swipeolni sem tudok, mert azt írja, hogy kifogytam az emberekből. És nem dobja be a profilokat újra.
márc. 15. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!