Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy 35 éves férfinak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 35 éves férfinak hány éves nő akivel passzol?

Figyelt kérdés

35? 30? 25? 20?


Én sose voltam pedofil hajlamú. 25 alatti nővel nem is kezdenék már. Leginkább 28-32 közötti nők vonzanak.



márc. 15. 15:33
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
59%
20 Hát nem, inkább csajok vagyunk akiknek nem tetszik az öreg pasi.
márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
4%
21 de azt elvárjátok, hogy a pasi anyagilag járjon 5-10 évvel előrébb 🤣
márc. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%
22# Nem várom el, csak azt, hogy olyan szinten éljen, mint én, azaz számlák és kaja után ne NULLA forintja legyen minden másra🤷‍♀️ Azért ez nem megugorhatatlan, ugye?
márc. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%

"számlák és kaja után ne NULLA forintja legyen minden másra🤷‍♀️ "


Ja, meg legyen saját lakás/autó, plusz állja a nyaralásodat,és utána ne nulla forintja legyen 😂

márc. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
46%
Az én nyaralásomat nem nehéz állni, tekintve, hogy saját nyaralónk van két helyen is, ahová általában ingyen és bérmentve hívom meg az aktuális páromat vagy a barátaimat. :) Egyik barátomnak sem volt saját lakása. Az autó meg nem egy nagy luxus a mélyszegénység feletti rétegeknél.
márc. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
36%
Ez oldal szerint már a 40 éveseket el is temetnék 🙂
márc. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
72%
26, semmi baj a 40 évesekkel, ha korodbeliek. De a huszonévesekhez öreg a 40, ezt el kell fogadni.
márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
28-40.
márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!