Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Többségnek természetes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségnek természetes az hogy talál párt és különösebb megerőltetés nélkül?

Figyelt kérdés
Tehát természetes az hogy tiniként párkapcsolatban él az ember és kb magától jönnek a partnerek?
márc. 15. 16:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igen. Bár 23 évesen volt először valakim, de ha akartam, tudtam ismerkedni.
márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem természetes. Ha max. átlagos külsejű férfi vagy, óriási szerencse kell ahhoz, hogy találj egy olyan nőt, aki úgy érzi, hogy Te vagy számára az Igazi és járni akar veled.
márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem igen, írom ezt úgy mint egyfajta "külső szemlélő", aki lényegében mindig is a pálya széléről figyelte a többiek játékát, mert nekem viszont - elsősorban a kinézetem miatt - nem. Nő vagyok, és mindig azt láttam meg a mai napig azt látom magam körül, hogy más nőknek nem kell vért izzadniuk azért, hogy egyáltalán legyen valaki, akivel egy nyomorult randit össze tudnak hozni. Persze a leginkább hozzájuk illőt és megfelelőt megtalálni nem feltétlenül egyszerű, de nem az van, hogy már a 0. lépésnél elhasalnak, mert senki le sem szarja őket, levegőnek vannak nézve, nem szólnak hozzájuk, nem közelednek feléjük.
márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, én nekem nem kellett társ, szerelem egyáltalán. Aztán csak életembe jött 22 évesen.
márc. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
37%
Gimiben vagy 8 lánynak bejöttem az évfolyamon, én az intelligens, eszes barna hajú lányt választottam, aki most is a párom. Folyamatosan kapom a jeleket azóta is lányoktól, de nem érdekelnek. Csajozni a világ egyik legkönyebb dolga.
márc. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%
Nem természetes, meg kell "dolgozni" mindig érte.
márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
18%
Akikkel ismerkedtem, azok szerint az átlagostól jobban nezek ki (szerintük), ezért eleinte féltek kezdeményezni. Úgyhogy voltak időszakok, amikor egyáltalán nem volt senki, aki érdeklődött irántam. Sokszor volt, hogy társaságban a kevésbé csinos/szép ismerősökhöz mentek inkább oda ismerkedni, pedig nyitott és barátságos voltam mindenkivel. Úgyhogy szerintem nagyon egyen függő, hogy kinek könnyű, kinek nehéz. Egy atlagosabb külsejű önhöz szerintem több férfi mer odamenni ismerkedni. Szerencsére azóta már van komoly párom, aki maga szinten nem mert először személyesen odajönni, így először online vettük fel a kapcsolatot :D
márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Ha nem vagy 190 magas kigyúrt chad lapátállal, akkor férfiként nem természetes.
márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


A legtöbbeknek nem olyan könnyű.

márc. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
8 vadászszem, Kálvinista nyak, izom Tibor test, Thor erő is kell és olasz viking aceltestu Zeusz macho szívtiprónak is kell lenni. Megmondta 39fincel, aki maláj nők közt könnyen viccel.
márc. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!