Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akar a szexuális problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar a szexuális problémám ellenére is velem lenni?

Figyelt kérdés

Merevedési gondjaim vannak. 8 éve nem volt barátnőm.

Ismerkedek egy nővel, Ő 45 éves én 31 vagyok. Sajnos második nekifutásra sem ment a szex. Kérdezte, hogy mi legyen akkor? Mondtam, hogy látod hogy nem megy ne erőltessük ez van. Láttam hogy szomorú volt, de azt hittem azért mert nem lett rendesen kielégítve. Aztán mikor felöltöztem és távozni akartam akkor mondta, hogy szeret engem, itt kiderült hogy lehet azért volt csalódott mert mondtam hogy többet nem találkozunk soha. Teljesen meglepődtem. Mivel semmi olyan pozitív tulajdonságom nincs ami kiemelne a többi férfi közül. Nagyon szép nő, egyedülálló, van háza, gyerekei. Szerintem mindene megvan.

Nincs nekem semmi olyan tulajdonságom ami kiugró lehet a többi férfi közül. Azt mondta hogy nagyon jól érzi magát velem. Órákig messengerezünk, meg személyesen is órákig beszéltünk. Egyébként mikor meg tudta, hogy pénzem sincs semmi, akkor gondoltam csakis a jó szex miatt akar találkozni velem. De hogy most az sem volt. Totálisan sokkot kaptam. Hogy mégis mit láthat bennem? Én magamat totál szerencsétlennek tartom.



márc. 15. 18:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyik barátnőm kb 3 éve szerelmes egy impotens férfiba. Ez van. A szerelem az szerelem.
márc. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Vagy nagyon magányos és fél az öregedéstől, vagy szerelmes valòban.
márc. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Pajtás ne filózz ezen !

55 éves meleg férfi vagyok,nincs párom.A nyáron egy nagyon csinos,értelmes,31 éves munkatársnőm szerelmet vallott ,a nyakamba borulva.Nem tudta,hogy mi a helyzet nálam.

Mikor elmondtam, hogy tőlem semmit nem várhat,szomorú lett és azóta is ha találkozom bent vele,elkomorodik.Nincs férfi az életében és tessék,kibe szeret bele .....

A szerelem nem beállítottság,vagy szex függvénye. Ha jól megvagytok,élvezd a szeretetet - úgysem sokat kapunk belőle ebben a világban !


55 F

márc. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Lát benned valamit. Hogy mit azt a franc se tudja,a nőkön lehetetlenség kiigazodni. Meg talán még reménykedik hogy megjavul a helyzet. Amúgy ha elmennél orvoshoz az felírhatna neked potencianövelőt,azzal lehet menne a szex.
márc. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Te magad írtad le az okát: mert jól érzi magát veled. Nem azt nézi, hogy ki vagy, mi vagy (szerinted szerencsétlen, bár ez közel sem biztos, hogy kívülről nézve is igaz), hanem az számít neki, hogy milyen érzés a társaságodban lenni.


Nálam is ez egyébként a vízválasztó a vonzalom, érdeklődés és a szerelem között. Voltak, akik intellektuálisan tetszettek, szimpatikus, okos stb., de nem éreztem mellette biztonságot, nem éreztem mellette, hogy önmagam lehetek, stb. így tőlük mind elköszötem.

márc. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
15%
Már idős és pót apukát keres, aki beszáll a gyereknevelés költségeibe.
márc. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%

Ne haragudj, én ehhez nem sok reményt nem fűznék. Szerintem egy kedves, kellemes, "kicsit több, mint barát" kiegészítés lehetsz az életében. Mert ezek szerint sem a szex nem számít, sem az, hogy egyéb téren társ/partner jellegű legyen viszony (a leírtak alapján nagyon nem vagytok egy lapon semmilyen értelemben, sem egzisztenciát, sem élettapasztalatot vagy kapcsolati tapasztalatot, családi állapotot tekintve).

Elhiszem, hogy most te is jól elvagy ebben a helyzetben, de nem biztos, hogy ez a jövőben is így lesz. 8 év elkeseredett magány után egy bicebóca félkapcsolat is csodálatosnak tűnik, de aztán ráébredhetsz, hogy egy kicsit összekapva sokkal-sokkal teljesebb párkapcsolatod is lehetne.

márc. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Valószínűleg csak azért feküdt le veled, mert azt gondolta, férfiként egy alakuló kapcsolatban te is elvárod.

Neki inkább könnyebbség, hogy nem kell.

márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
#8 Azért jó esetben az ember nem kényszerként éli meg a szexet, hanem vágyik a másikra. (főleg egy új kapcsolatban)
márc. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ha a jó szexre menne akkor az első sikertelen alkalom után dobott volna. Ő komoly kapcsolatot akar.
márc. 16. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!