Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet úgy ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet úgy ismerkedni, hogy közben vannak mentális nehézségeim?

Figyelt kérdés
Szorongás, pánikbetegség, emiatt bárhol rám jöhet szorongás vagy pánikroham. Hogy lehet így nekivágni az ismerkedésnek? Mert hiába hivnak el, félek hogy már az első randin rámjön a roham és akkor veszett ügy az egész. De így meg nem megyek el..

márc. 15. 22:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Először próbálj online ismerkedni olyannal akinek van türelme ehhez.


Én 2-3 olyan emberrel is találkoztam akik tudták ezt jól kezelni. Mármint nem csak olvastam a neten, vagy beszélgettem, hanem külső szemlélőként láttam, hogyan kezelik ezeket, milyen türelemmel. Nem egyszerű az biztos.


Ha fiú/férfi vagy, akkor talán könnyebb dolgod lehet, mert általánosságban a nők empatikusabbak, viszont ha lány/nő vagy, akkor sincs veszve minden.


Az online ismerkedés nagy előnye, hogy jobban megismerheted a másikat a találka előtt, talán bátrabb, erősebb leszel, vagy kellő bizalmad lesz olyan első randira is ami privátabb helyen történik.

Választhattok kevésbé forgalmas helyet is, persze ez lakhelytől is függ.


Ajánlott az első találka előtt sokat beszélgetni, mikrofonozni, képet is látni a másikról, hogy biztosabb legyél a dologban.

márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég nehezen. Én már akkor is szorongok, amikor még csak online megy a beszélgetés. Magányos vagyok, de egyből félelmet kelt bennem a lehetősége, hogy kötődjek valakihez.
márc. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ez talán gonoszul hangzik, de az a baj, hogy először szerintem magadat kéne egy kicsit rendbe tenni mentálisan. Mert az emberek többségének hatalmas red flag, ha valaki mentális problémákkal küzd, tartanak a nehézségektől, gondoktól stb. És mert kb lehetetlenség teljesértékű félként szerepelni egy párkapcsolatban, miközben folyamatosan azon szorongsz, hogy mikor fog elkapni egy újabb roham. írom ezt úgy, hogy én is ugyanazokkal a problémákkal küzdök, mint te.

Igazságtalan, tudom, de szerintem megéri egy kis időt a saját felépülésedre áldozni, hogy utána boldogan, felszabadultabban ismerkedhess.

márc. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ne ismerkedj, előbb tedd rendbe a fejed.


Nézz kedvesebb romantikus kommédiát, ne használj közösségi médiát.


Valószínűleg az önértékeléseddel van a baj, rendbe kell rakni.

márc. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Milyen az a kedves romantikus komédia?
márc. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Kevesebb* :')
márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, és tudtommal nevezett betegségek ma már jól kezelhetők, gyógyszerrel vagy anélkül.
márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sehogy.
márc. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Járok terápiára, antidepresszáns gyógyszert is szedek, de sajnos nem javul
márc. 16. 23:23
 10/11 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hosszú évek óta járok
márc. 16. 23:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!