Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mamahoteles nővel érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mamahoteles nővel érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Pár hónapja lett vége a kapcsolatomnak és már készen állok valami újra. Regisztráltam a tinderre és volt is pár matchem. Az egyik csajjal nagyon jól elvagyunk, 28 éves, szóval pont illene hozzám. Annyi a hátránya, hogy nincs valami jó állása (ügyintéző a polgármesteri hivatalban) és mivel keveset keres, ezért otthon lakik.

Én már évek óta saját lakásban élek és nem tudom, hogy van e mitől tartanom egy olyan nő esetén, aki még ennyi idősen is otthon lakik.


Mi a véleméynetek erről?


29F


márc. 16. 09:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%
Nőknél nincs mamahotel, csak férfiaknál használják ezt a kifejezést. Elvègre egyenjogúság van.
márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha úgy érzed megteheted hogy válogass, akkor tulajdonképpen mi a kérdés ?
márc. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1 - Miért ne lenne? Én ismerek, nem egyet, akik mamahotelesek. Anyu mos,főz stb.


2 - A többi csajjal nem igazán működik a beszélgetés.

márc. 16. 09:20
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Anyagi megfontolásból én is otthon élek. Főzök magamra, mosok stb stb stb. Ezért egy ember nem "mamahoteles". De ha neked már az elején ilyen kifogásod van, inkább hagyd azt a szerencsétlen lányt, jobb neki nélküled.

Párom is otthon él anyagiak miatt, pedig nettó 1m körül van a fizetése, és? Nekem 1 hónap múlva kész a házam amit 2 kezemmel építettem. Elég gáz, hogy ennyire felszínes vagy és ennyitől elrettensz. Beszélgess vele komolyabban kicsit.

márc. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
aha, köszi. xD
márc. 16. 09:24
 6/13 anonim ***** válasza:
65%

Én erre csak azt tudom mondani, hogy aki nekem bejön, nem igazán érdekel hol, vagy kivel lakik, esetleg van-e lakása.

De szerintem így a legegyszerűbb ha neked már van, ezek után nem is kérdés ki költözik kihez.

márc. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk az igaz. Közösen nem kell semmit se vállalni és ha valami van, akkor nem én megyek. Ezen az elven működve valóban ez a jobb opció.
márc. 16. 09:31
 8/13 anonim ***** válasza:
7%
Hát lehet belőle probléma.
márc. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
11%
Ha neked nem lenne gond hogy ezután nálad lakik? Ott hagyja a nem létező munkáját is! És te dolgozhatsz mint egy szamár hogy eltartsd???!! Na de ha nem vagy vonzó férfi akkor nem fog menni.
márc. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
miért is ne
márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!