Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 530 ezer forintos kereset és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

530 ezer forintos kereset és egy lakás amin van pár millió forint hitel elég egy átlagos kinézetű nőnek?

Figyelt kérdés
Természetesen autó van.
márc. 16. 10:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
márc. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Ha nem passzoltok vagy szr a személyiséged, semmit nem érsz ezekkel.
márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

egyéb jellemzők:

- 188 magas, 90kg

- rendszeresen sportolok

- diploma folyamatban

- nappalos állás (8 óra)

márc. 16. 10:34
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Egyes vagyok. Nyilván az alap, hogy nem fog ennyi infó alapján senki a farkadra ugrani, ha semmi egyébbel nem kelted fel a figyelmét.🤷‍♀️


De ezek olyan adatok, hogy nem fog senki elhajtani, hogy csóró vagy. Más indoka attól még lehet.

márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Ebből sem tudtam meg többet a személyiségedről. Úgyhogy köszi a 0 infót! Max annyit tudtam meg, hogy pénzben és külsőségekben mered az embereket.
márc. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

5 - A nők is pénzben és külsőségben mérnek.


Ha valakinek nem jössz be mert kövér vagy stb. akkor kuka.


Ha nincs meg a megfelelő egzisztenciád, akkor lehetsz bármilyen rendes, kuka vagy a nőknek.

márc. 16. 10:41
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
Nincs olyan, hogy a “nők”. Vannak ilyen és olyan emberek, nem lehet általánosítani. De mindegy, nem is magyarázom inkább, mert ilyen értelmi kapacitással úgysem fogod fel, amit mondok…
márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
77%
6: Tehát valójában nem nő vagy, csak provokatív kérdés akart lenni.
márc. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8 - Sose mondtam, hogy nő vagyok. Férfi vagyok nyilván, értelmezd már a kérdést kérlek.
márc. 16. 10:47
 10/17 anonim ***** válasza:
81%

A kérdésedből adódóan benned egy dolog biztos nincs meg, ami egy nőnek (nagyon szeretném, hogy így legyen) feltétlenül kell.


Ezt pedig úgy hívják, hogy: agy.

márc. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!