Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Belelehet szeretni valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belelehet szeretni valakibe úgy hogy nem is tetszik egyáltalán?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Van egy pasi 29 éves,én 21.

Facebookon ismerkedtünk meg.

Kedves meg minden de nem tetszik. Nagyon sokszor le mondtam a randit. Félek talalkozni vele mivan hogyha nagyon nem fog tetszeni?

Szóval két kérdésem van:-Ti találkoznátok vele?

-Szerintetek meg lehet valakit szeretni a belseje miatt.

(UI:1 napja nem aludtam,nézzétek el a fogalmazásom)


márc. 16. 13:48
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%
Igen.
márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod🥰
márc. 16. 13:52
 3/19 anonim ***** válasza:
78%
Nem. Volt egy pasi, aki ugyan a tenyerén hordozott, el akart vinni luxusnyaralásra meg ilyenek és nagyon jól kijöttünk, de rohadtul nem kívántam vele a szexet. Én is azt reméltem, hogy majd idővel beleszeretek meg megszépül a szememben, de nem így volt. Mindig azt kívántam szex közben, bár lemászna már rólam. Vagy megvan már az elején a kémia, vagy nincs. Beleszeretni szerintem csak olyanba lehet, aki fizikailag is izgat, nem csak lelkileg vagy vele egy hullámhosszon.
márc. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%
Talán, de nem fog működni hosszútávon. Fontos, hogy megjelenésre, és személyiségre is passzoljatok. Nem leszel attól rosszabb ember, ha ezt vállalod. Nem lehet kiegyensúlyozott kapcsolatot hosszútávon fenntartani ha egyáltalán nem vonzó a másik fél.
márc. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%
Inkább keress egy korodbeli fiút. A vén szamarat offold ki.
márc. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem lehet.
márc. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

5/6 Miért lenne vén szamár?😂

A korombeli fiúk gyerekesek meg idióták. Az idősebbek amúgy is jobban be jönnek😂 És amúgy mit szólsz ahhoz hogy legutóbb egy 37-eves férfi tetszett 😂

márc. 16. 14:18
 8/19 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy külsőre nem tetszik, de a személyisége mégg jó lehet ettől.
márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy valaki nem volt az esetem nem vonzodtam hozzá, de az ahogy bánt velem az vonzóvá tette érzelmileg akkor még már teljesen mindegy volt, hogy fizikumra eleinte mondjuk pl. közömbös volt. Főleg ha olyan típusú ember vagy akinek tényleg nem nagyon van nagyon konkrét ideálja. Azt, hogy hosszú távon ez működne e mint kapcsolat azt nem tudom. De az is lehet hogy nem. Az is, hogy igen.
márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
50%

Nagy valószínűséggel nem fog menni, ha fizikailag nem jön be.

Talán majd 10 év múlva.

Találkozz vele, akkor eldől, és aztán offolhatod, vagy adhatsz esélyt neki, ha nem érzed kellemetlennek, mikor hozzád ér.

márc. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!