Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megismerkedtem egy muszlim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy muszlim férfival,de van felesége, de megsértődött, mikor a feleségéről kérdeztem. Nem tudom miért?

Figyelt kérdés
márc. 16. 19:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazából mindegy, csak az idődet pocsékolnád vele.
márc. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

1. A nők náluk másodrendűek. Megsértődött hogy miért róla érdeklődsz miért nem a pasiról.


2. Ha le akar veled feküdni idegesíti hogy miért érdeklődsz a felesége iránt. Ne tedd. Csak terpessz és kész. Ne érdekeljen más.

márc. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
#2: ezzel a stílussal te most saját magadat küldted le a bányászbéka sejhaja alá, nem a kérdezőt, csak hogy tudd.
márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

#3 Nem tudom mit vergődsz itt. :D

Én nem akartam senkit sem bántani. Van két muszlim munkatársam is szóval tudom miről beszélek. Egyiknek felesége van másiknak csaja. Csak megerdeklődtem hogy xy-nal Mizu vagy hogy mennek e feleségével valahova hosszú hétvégén és egyből morcos lett puffogott, motyogott... Majd megkérdeztem hogy na és TE mit szeretnél a hétvégén azonnal vigyorgott és mesélt...


Amikor volt nálunk audit szintén ez volt. Semmibe vettek engem mit nőt. Ha nem álltam elé hogy adhatok valamit?? Akkor rám sem nézett... Tudom miről beszélek de nyilván te okosabb vagy tőlem szóval hajrá mondjad a tanácsaidat. Ja hogy az nincs csak be akartál szólni? Gáz vagy

márc. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
#4: khm, gratulálok, remekül elbeszélgetsz magaddal.
márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Megsértődött, mert megijedt, h így nem lesz szex.
márc. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
Téged amúgy mi érdekel ebben a muszlim férfiban, kérdező?
márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Fontos lenne előbb a kultúrájukat megismerned. Ott van erre a net...
márc. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Csak azt kérdeztem szereti- e a feleségét,

Azért bírom, mert rendes.

márc. 16. 20:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy rendes.
márc. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!