Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A friend zone az az, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A friend zone az az, amikor egy férfi párkapcsolatot akár egy nőtől, de ő csak barátként tekint rá?

Figyelt kérdés

márc. 17. 07:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk sikerült. Évekig csak barátok voltunk, ma pedig boldog párkapcsolatban vagyunk. Szóval ilyen is van.
márc. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Hasonló cipőben voltam. Barátkoztunk a csajjal, kb 1 évig, de nem tudtam megfektetni, nem hagyta magát. Amúgy bejöttem neki, mert láttam rajta, és mindig meg is dícsért. De többet nem akart. Aztán elkezdtem kevesebbet keresni! Sőt mikor beszélgettünk, én mondtam mindig hogy mi így vagyunk jók együtt, hogy csak barátok vagyunk, kár lenne elrontani ezt! Na ettől nem kapott szikrát! Sőt csajos sztorykat is elmeséltem neki! Ja és nem is dícsértem meg hogy jól néz ki, hanem ő engem! Innentől kezdve elkezdett rám tapadni!!! Tudod miért? Mert én tettem barát zónába őt, amit nem tudott elviselni, hogy nem nőként nézek rá, és hogy nem udvarolok! Fordult a kocka! Ennyi a trükk!
márc. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!