Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen állami intézkedésekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen állami intézkedésekkel lehetne segíteni a tartósan magányos, szexuálisan frusztrált férfiakon?

Figyelt kérdés

Az ilyen emberek kevesebbet élnek, mint az átlag, és nagyobb valószínűséggel követnek el bűncselekményeket, ezért közérdek is, hogy megoldódjon ez a probléma.


Nyilván senkit nem lehet rákényszeríteni valaki másra, de békés módszerekkel hogyan lehetne rávezetni a nőket, hogy a saját szintjükön keressenek lehetőleg monogám, normális kapcsolatokat, és ne érjék be az egyéjszakás, felszínes, megalázó alkalmival?


márc. 17. 11:27
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Nem ugyanaz vagyok a 44 meg az 50😅 én voltam a 44es...es pont azt irtam hogy a tarsadalomban ezt megtanulod. Ha anyád magyarazza el akkor is a tarsadalomban tanulod meg. Arra akartam utalni hogy ez nem iskolai tananyag
márc. 18. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
47%

Ha már mindenképpen állami intézkedéseket akarsz tenni akkor a legegyszerűbb ha "betiltod" az internetet. Pontosabban ellehetetleníted a lakosság hozzáférését, mint pl. Észak Koreában.

Aztán ha tovább akarsz menni, kilépteted az országot mindenféle nemzetközi szervezetből, az EU-ból, a NATO-ból, lezárod a határokat, se ki se be és gyakorlatilag megoldottad a problémát...

De jó lenne ez bárkinek is?

márc. 18. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!