Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ismerkedésnél fiatal 25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél fiatal 25 éves férfiként nagy hátrányból indulok ha elég sok őszhajszálam van?Sajnos örököltem az egész családok fiatalon őszült

Figyelt kérdés

márc. 18. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha annyira zavar, fesd be.
márc. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, hány nő őszül ugyanígy. Ha betiltanák a hajfestéket, rengeteg 30-as nő haja kifakulna, 40 körülre ki is fehéredne pár hónapon belül. Ma már férfiak is festetik a hajukat, igaz nálunk nem annyira általános.
márc. 19. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen.

Rengeteget jelent. Egész más az arcforma.

Én 50+-osan rászántam magam a festésre.

Azóta azt vettem észre, hogy jobban észre vesznek a nők.

Fehér hajjal rám se hederítettek.

Csak vigyázni kell, hogy reális legyen a szin, és ne túlzásszerű.

márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!