Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szülőkkel élés miért gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szülőkkel élés miért gáz férfiként és miért elfogadott nőként?

Figyelt kérdés

Az itteni kommentek egyértelműen ezt írják le.


Ha 25-30 évesen férfiként a szüleiddel élsz, akkor semmirevaló vagy, csóró, nem tudod magad ellátni.


Ha 25-30 évesen nőként a szüleiddel élsz, akkor helyesen teszed, hogy spórolsz, minek laknál egyedül, minek fizetnéd az albérletet etc.


A valóságban pedig, akiket én ismerek nőket és a szüleikkel élnek ennyi idősen, azok a mamahoteles ember definíciói. Az itt leírtakkal ellentétben, egyik se mos,főz külön magára. Takarítani nyilván takarítja a szobáját, de ez a minimum. Szóval semmivel se jobbak mint a férfiak.


márc. 19. 06:38
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
59%
Nem, kapta a szüleitől. És ? Már három év együtt voltunk akkor.
márc. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
17%
Tehát te is csak a készbe ültél bele, ahogy minden nő. És mit nyújtasz cserébe?
márc. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
86%

63 ez most érdekel, mi a megoldás szerinted. Ha az "beleülsz a készbe", hogy a másiknak lesz egy lakása, amiben együtt éltek, ahelyett, hpgy továbbra is együtt fizetnétek az albit, akkor soha senki ne költözzön össze sajátba? Illetve csak akkor, ha mértanilag pontosan a felét állja mindennek mindkét fél?

A valóságban annál költöznek össze, akinél tudnak.

Ez a bele ült a készbe legfeljebb akkor reális, ha valaki kifejezetten a lakhatás miatt van a másikkal és képes úgy keverni a lapokat, hogy a fele a nevére kerüljön a vagyonnak.

márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
82%

63

Évekig albérletben laktunk, ahova egyébként én költöztem, ő költözött hozzam, mindent felesben fizettünk.

Most én vagy ő is akar, mit tehet róla, hogy kapott egy lakást? Lakjak akkor az utcán vagy mit szeretnél? 🤣 egyébként közösen tartjuk fenn ezt is, mint az albérletet. Úgyhogy ugyanazt adom bele, amit ő is :)

Érdekes módon ő nem számoltat el azzal, hogy én mit teszek bele. Majd pont te fogsz :D

márc. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
65%

56# és fillérbasszó is vagy, azt azért tegyük hozzá.


És még azt is, hogy miből lenne ingatlana az anyukának ha gyesen van évekig és alapból kevesebbet keres?


Nem mellesleg a te gyerekedet szülte meg, amit azért megcsinálni jó volt mi?


Figyi. Ne erőlködj. Mindenkinek világos hogy miért nem kellessz te senkinek.


Talán majd valamikor találsz egy dagadt magtalan karrierpuncit. Aztán nézegethetitek együtt a ki ki a saját bankszámláján lévő összeget.

Sok boldogságot hozzá. 😁😂😂

márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
0%
#65 De ha nem lettek volna gazdagok a szülei, nem jöttél volna össze vele, vagy legalábbis nem hosszú távra. Úgyhogy eleve a készbe akartál beleülni, nincs mit szépíteni ezen.
márc. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
82%

Nem is tudtam róla, hogy kap majd lakást, de ő sem, mert orokolte.

Tudod, mindenki magából indul ki. Ha ilyen szar embernek feltetelezel az azt jelenti, hogy te magad vagy ilyen :)

márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
0%

40: "Amelyik férfinek 18 évesen nincs lakása meg autója; az életképtelen!"


Ez egyébként így van. Rengeteg fiatal srácnak van manapság lakása és kocsija. Most, hogy a forint gyenge, így pláne. Az, hogy a pénz honnan van hozzá, azt senki nem kérdezheti meg, csak a NAV, de azok most azzal vannak elfoglalva, hogy behajtsák azt a pénzt, amivel még saját maguknak is tartoznak.

márc. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!