Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jöttél már össze olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöttél már össze olyannal, akivel az ismerkedés során úgy tűnt, hogy teljesen esélytelen?

Figyelt kérdés

márc. 21. 00:00
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Én nem, a párom igen, velem. Nem volt szándékos, csak nagyon zárkózott voltam a tapasztalatlanságom miatt.
márc. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, kétszer is.


Egyikük se volt szimpatikus az elején valamiért, aztán jobban megismertem őket. Fantasztikus, értékes emberek. Elég ha csak a közelükben vagy, és megváltozik a világnézeted, felfogásod a dolgokról. Tanulsz tőlük, felnézel rájuk, sőt meg is szeretheted őket. Hihetetlen érzés.

márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Az első párom eleinte közömbös volt,öt éves kapcsolat lett belőle. A második egy hivatali ügyintézés során kialakult, majdnem verekedéssé fajult vita után lett társam.

A harmadik pedig azt éreztem,lenéz az első két találkozáson és csak unalomból van velem.Öt év lett ....

Éppen azokkal nem jön össze semmi,akik iránt azonnal szimpátiát érzek, vagy alig várom a találkozást.És ez a másikkal is így van.

Furcsa dolgokat produkál az élet...

márc. 21. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Én soha nem gondoltam volna hogy a párom szeretne velem lenni. Mint akar egy főiskolán kitűnő tanuló egy szakmunkásban bukdácsoló pasitól? Ez volt a dilemmám. De hát kellettem neki és kellek is már 22 éve.
márc. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen
márc. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%
Volt már olyan online ismerkedős randim, amin bizonytalannak éreztem magam, nehezen tudtam elképzelni, hogy legyen valami. A randipartner utólag azt mondta, ő úgy érezte, nincs esélye. A második randin összejöttünk. Igaz, nem lett hosszú távú a dolog.
márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Velem olyan volt, hogy a) Gyakorin rámírt egy srác, aztán azt gondoltam, hogy á, ez tuti nem fog összejönni, ez mégiscsak a Gyakori, meg hát messze is lakik, stb., aztán végül szimpatikus lett, b) pont akkor botlottam bele valakibe, amikor frissen egy szerelmi bánat feldolgozása után voltam, és még bizonytalanul álltam hozzá, hogy jó ötlet lenne-e ismerkedni. Végül mindkettő szimpatikus lett, az adott pillanatban szívesen összejöttem volna velük, viszont egyik sem sikerült, és utólag nézve teljesen jól van ez így.


Nálam általában elég nyomós oka szokott lenni, ha valaki nem tetszik, úgyhogy nem szokott olyan előfordulni, hogy egyszer csak más szemmel nézek valakire. Ha valaki első blikkre nem fog meg, ott valami nagyon nagy dolgot kell az illetőnek villantania, hogy ez változzon, de ez nem igazán szokott megtörténni.

márc. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Volt. Amíg írtunk egymásnak, az írás alapján voltak fenntartásaim, de kiderült, hogy egyszerűen az írás nem az ő terepe. Élőben nagyon egymásra tudtunk hangolódni.
márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Marton Löke ***** válasza:

Igen.

4-5 évig találkozgattunk időnként, aztán vagy 5 éven át a hétvégét együtt töltöttük.

Most 15 éve együtt élünk.

márc. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 9 hónapig udvarolt. Most a felesége vagyok és 13 éve együtt vagyunk, imádom. Örülök, hogy nem hagyott :)
márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!