Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk nektek elfogadható lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek elfogadható lenne ha a lány akivel ismerkedtek ilyen vagy ehhez hasonló szabályokat akarna bevezetni a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 21. 07:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
43%
Nem vagyok fiú, de szerintem ezek teljesen logikus dolgok, a bicska akkor nyílik ki az ember zsebében, ha második randin előállsz egy listával, hogy figyelj, ezek a szabályok és pont. De a GPS-t leszámítva minden normális kapcsolat így működik, hogy nincs más nők stírölése se instán se klubokban, nincs lány legjobb(!) barinő (most az hogy van 1-2 csaj a haveri társaságban akik ott vannak a közös programokon, az nem mindenkit zavar) és a számlák közösen vannak fizetve. A GPS maximum szokatlan, én is furcsállnám, ha valaki elémállna, hogy na nálam ez így működik, de anyukámmal pl egyszer bekapcsoltunk valami miatt és azóta működik, alapvetően nem zavarna a dolog, ha nem a kontrollt érzem mögötte.
márc. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
43%
Teljesen jó elvárások.
márc. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
37%
Úgy gondolom ezek max csak akkor bicskanyitogatók, ha "amit szabad jupiternek, nem szabad a kisökörnek" elven működnek. Ha kölcsönös, akkor pont teszek rá.
márc. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem még mindig az a klasszikus felállás a legjobb, hogy a lány, nő csak csendben figyel, mit hogy csinál a párja, és ebből levonja a következtetést.

Ebből látható, mennyire érett a párja egy hosszabb, komolyabb kapcsolatra.

márc. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
27%

Felőlem mehetne, de akkor az én szabályaim:


1: Nincs legjobb pasi barát és nincs nyitottság más pasik irányában semmilyen téren

2: Helyadatok: egyetértek és garancia kell arról, hogy folyamatosan valósak ezek az adatok (nincs második "titkos" telefon, stb)

3: Nincsen koedukált konditermekbe való mászkálás edzésnek álcázva

4: Egyetértek

5: Teljes rálátás a közösségi médiás felületeire, nincsenek "csinibe vágva elgagyogom, hogy mi van a táskámban illetve a magvas gondolataimat a világ működéséről" videók, nincsenek szexizős nyaralós, bikinis illetve haspólós kutyasétáltatós stb. képek (csak hogy könnyebb legyen más pasiknak nem elcsábulni) és garancia kell arra, hogy nincs másik ilyen fiókja egyik felületen sem.


Aztán felőlem rendben vannak ezek a szabályok.:)

márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
69%
Nekem az első gondolatom az volt, hogy az 5. szabályt említeni se kéne, ha normális férfival jönne össze. Annyi helyen hallottam erről hogy a lányt zavarja hogy csajokat likeol, követ, a férfiak meg védekeznek ez belefér, nem megcsalás. De a felesége orra elött csorgatja más nőre? Olyan, mintha a jelenlétében félreérthetlen egyértelműséggel megbánulna más nőket, bunkóság. Nekem sose csinálta ez férfi az életemben, a férjem még a közösségit se használta soha. Most már én se amúgy.
márc. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
32%
6: Le lettem pontozva, de ha elvárjátok, hogy férfiként ne "csorgassuk a nyálunkat" más nőkre, akkor nőként miért gyártatok ilyen tartalmakat, amik nyilvánvalóan nem a párotoknak szól? És ne gyertek azzal, hogy ezt csak szingli nők teszik, mert ez nem igaz.
márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
32%

"Annyi helyen hallottam erről hogy a lányt zavarja hogy csajokat likeol, követ, a férfiak meg védekeznek ez belefér, nem megcsalás."


Gondolom te se hallotad még ezt a mondást: Hűséget fogadtam nem vakságot.

márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
75%

7 én nem gyártok ilyen tartalmakat, sőt, az egy szem Facebook-on kívül sehol nincs saját felületem és oda se teszek fel évi 1 profilképnél többet. De, ez a "teljes rálátás" és korlátozása annak, hova, mibe mehetek, hányingert kelt bennem. Ahogy a kövessük egymás mobiljait és naponta bogarásszuk át az eszközöket is. Utálom a féltékenykedést, bizalmatlanságot, kontrollt.

A pasi, akivel együtt vagyok, vagy bízik bennem, vagy nem. Ha nem, akkor eleve értelmetlen a dolog.

A szexuális interakció mással, látvànyos nyáladzás, sztriptízbár, krva a legénybúcsún, swinger, szexchat, camera anyámkínja nem opció. Ha egy pasi erre vágyik, azt más mellett kell kiélnie. De, kb ennyi a kikötésem és ennyinek is vagyok hajlandó megfelelni.

Amit a csaj kér, szerintem már beteges, az meg egyenesen kiakasztó, amit te írtál. Aki, normál emberként egy kontrollmániást elvisel, az meg is érdemli, amit kap.

márc. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%
#7. Ez olyan mint a smink. Magának teszi ki magát, nem érdekli más véleménye. Vagy mert elromlott a tükre. 😜
márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!