Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hátrány ha egy férfinak nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hátrány ha egy férfinak nincs jogositványa és nincsen autója sem?

Figyelt kérdés

Nem szeretem az autókat nem akarok vezetni.

Ez mennyire hátrány a lányoknál?

28 F


márc. 25. 17:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
egy értelmes nő nem az autót nézi, ugyanis nem arra fog hasonlítani a gyerek...
márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
27%
Nálam azért az, mert én szeretem az autókat. A sajátomat is folyamatosan "javítgatom" és szépítgetem. Plusz imádok vezetni és szeretem ha valakivel ez is egy közös pont és erről is lehet beszélgetni.
márc. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
80%
Volt ma már ilyen kérdés. Még mindig annyit lehet rá mondani, hogy van, akinek fontos, másnak meg nem.
márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Én örülök hogy a párom nem vezet és nem érdekli mert én nem tudnék úgy lenni hogy anyósülésen ülök😂 Imádok vezetni szóval nálam abszolút előny volt
márc. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
33%
nem
márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
32%
Én nem leszek a pasim non stop taxija. Alap hogy neki is legyen autója.
márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
73%
Legelső barátom ilyen volt. Se jogsi, se autó, de a szüleinek se volt. Tök jó volt, mikor kitalálták, hogy fuvarozzam az egesz famíliát ide-oda, meg úgy vállalt plusz melókat hétvégére a hapsim, hogy kocsival úgyis átérünk. Persze a vezetésbe folyamat beleszólt, mert ő jogász, jobban tudja, meg miért 30-cal veszem be a hajtűkanyart, miért nem tartom az 50-et... Nem emiatt, de nem véletlenül ex.
márc. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
25%

Oszt hogy megyünk bárhova?

Metróval?

márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
26%

Nem hátrány, viszont a kocsi előny. Nem nagyon, de azért kényelmesebb.

Megjegyzem, még egy páromnak se volt autója, tehát nem ezalapján döntök.

márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!