Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, férfiak közt gyakori...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, férfiak közt gyakori hogy ránéznek korosztályukra és azt mondják hogy kizárt hogy én ezekből párt találjak?

Figyelt kérdés

márc. 25. 18:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%

Általános iskolát leszámítva csak lányosztálytársaim voltak szinte mindenhol, és felnőve 98%-ban női munkatársaim vannak.

Nem azt érzem a korosztályommal kapcsolatban hogy ezekből nem találok senkit, hanem kb ha csak 1 pasit is látok, aki ráadásul az én korosztályom is, (és nem +- 5-10 év) úgy nézem már hogy jé vannak pasik is a földön de fura. Kb mint amikor állatkertben csodálkozom jé egy zsiráf jé egy elefánt jé

márc. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%
33N vagyok, nekem nincs bajom a korosztályommal, azaz a 25-35 közöttiekkel. Azért lefele lőttem, mert azért már 30 felett is gyakori a régen minden jobb vót, ezek a mai fiatalok, meg társai mentalitás, ami nekem taszító, esküszöm néhány 30+-os rosszabb mint az öregapám. De akiben ez nincs, azzal nem látok gondot általánosságban, az, hogy valaki csak szexet akar, megbízhatatlan, hazudozik, felelőtlen, stb nem korfüggő.
márc. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Eléggé tudom mit akarok típus vagyok, házasság a célja kb minden kapcsolatomnak, és lássuk be az átlag 23-30 éves pasi még a "szórakozzunk és éljük ki magunkat" időszakát éli, jaj csak semmi komoly. Én feladtam még úgy 5-8 évre az ismerkedést, inkább félreteszem a randi pénzt és tanulok még pár új szakmát.
márc. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
36 éves férfi vagyok, szerintem 30 fölött már akad olyan nő akivel összejönnék, de inkább 40 körüli. Vesztemre fiatalabbnak nézek ki.
márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Sztem nem annyira gyakori, de nem is ritka - főleg azoknak a körében látom ezt, akik hajlamosak végletesen gondolkodni, meg a feltűnő idiótákból kiindulva megítélni mindenkit, kicsit kisebb halmaz meg azok, akiknek speciális a külsőben való ízlésük vagy a hozzáállásuk egy másik korosztályhoz képest jobban illik.
márc. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
"Az osztálytársaim úgy meghíztak és megkopaszodtak, hogy rám sem ismertek"
márc. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
49%

Igen. 29 vagyok.

Kopasz(odó), kièlt fejű, dagadt, csöcsös apa koca a legtöbb korombeli. Brutálisak. Inkább maradnèk örökre egyedül, minthogy velük foglalkozzak.

márc. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

4-es: "Vesztemre fiatalabbnak nézek ki."


Dettó. Én 42 vagyok, de egy iskolában dolgozok, rendszeresen mondják, főleg, mikor hátulról látnak, majd megfordulok, hogy "jé, te vagy az? Azt hittem, egy gimis diák."


Vékony, sportos testalkatom van, ez már elég is ehhez? Áhh, mindegy, a fiatal lányok tetszésüket fejezik ki általában, de én 40 felett válogatnék...

márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam régen gyakoribb volt. Tizenévesen, huszonévesen a korombeliek idétlen fiúcskának tűntek. Ma már, harmincasként nem annyira. De most is inkább az idősebbekkel tudom elképzelni, jelenleg ez 40-45 év közöttieket jelent, de minimum 38, és én 33 leszek.
márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

# 9


de te hogyhogy nem undorodsz a 40-es férfiaktól?


más nők te korodban undorítónak tartják a vén papákat

márc. 26. 09:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!