Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 körüli férfitől mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 körüli férfitől mit várnak el nők általában?

Figyelt kérdés
Randihoz , kapcsolathoz?
márc. 29. 16:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez a korosztály már családot akar, szóval a pasi kiválasztásánál jelentős szerepet fog játszani a magasabb anyagi jövedelem is. Szegény pasinak nem fognak szülni (leszámítva pár kivételes esetet)


De részemről ez csak tipp. Fiatal barátnőim voltak eddig (exem egyetemista) ott elég volt, ha ambicióval rendelkezel, és elmondtad, hogy egzisztenciát akarsz építeni: nem várták el, hogy jól keress azonnal.


30-35 éves nők (többsége) azonban nem fog arra várni, hogy meggazdagodjon az ember. Ők most akarnak olyan pasit, aki már anyagilag rendben van.

márc. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Közben látom, félreértettem a kérdést, azt hittem, a 30-35 éves nőkről kérdezel.

De, ha úgy értelmezem a kérdést, hogy ez a pasi a saját korosztályában keres nőket, akkor a fenti a válaszom.

márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
Röviden? Pénzt.
márc. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
300 nettót keresek. Az kuka azt mondjátok?
márc. 29. 16:49
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

#4


Ha a pénztől teszed függővé a sikered, az nem mutat túl nagy önbizalmat.

300 nettóból, ha a csaj is dolgozik, simán meg tudtok élni. #1 voltam.

márc. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4# Épphogy nem halsz éhen ebből vagy tudsz költeni programokra (saját részedet), tudsz félre tenni? Ha utóbbi, akkor nem.
márc. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én kijövök a pénzemből. Van egy csomó filléres szabadidős programlehetőség.
márc. 29. 16:57
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Jó hát felnőtt nőknek nem olyan izgalmas a fagyizás séta közben, legalábbis nem állandóan. De mittomén ha néhanapján azért ki tudsz pengetni 5000 forintot (mondjuk havonta 1x) valami belépős helyre, akkor nincs akkora gáz.
márc. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Persze.


Én fesztiválokra is járok. 1-2x megyek ausztriai , olasz klubokba is. Bár nem sok nőnek hasonló a zenei ízlése.

márc. 29. 17:04
 10/14 anonim ***** válasza:
33%
Magyar nők szempontjából férfitől olyan luxus életet amit instagramom lehet mutogatni.
márc. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!