Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem kell a férfiaknak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kell a férfiaknak a normális nő?

Figyelt kérdés

A való életben és itt a gyk-n is folyamatosan azt hallgatom, olvasom férfiaktól, hogy nagyon nehéz normális nőt találni. Kérdem: Mikor sikerül találni egy normálist, vagy normálisabbat, miért nincs megbecsülve?

A volt barátom szintén egy tökéletes példa erre. Az előző barátnője kihasználta, megcsalta, pénzzel lehúzta, érzelmileg kizsigerelte, tönkretette. Utána jöttem én, akinek rendben van az anyagi és családi háttere, van egzisztenciám és szépnek tart a környezetem. Céljaim vannak, amikért küzdök és teszek. Szeretek programokra járni, kimozdulni. Bulizni is szeretek, de nem kell minden hétvégén. Szexelni kimondott szeretek, szóval még ezzel sincs probléma. Természetesen nekem is vannak hibáim, mint minden embernek, de ilyeneket nem csinálok meg más emberekkel, mint a volt barátnője. Annyit vártam el, hogy ne legyek elhanyagolva és ha már együtt vagyunk, akkor gondolja komolyan. Ehelyett mi történ? Folyamatosan barátokkal volt, bulizott, berúgott, amiből természetesen veszekedések lettek, mert a közös idő kárára ment. Próbáltam neki segíteni ezzel kapcsolatban és anyagi szempontból is, mert látszik, hogy segítségre szorul. Hónapról hónapra él, feszült, agresszívabb lett, kiégett, egyre többet iszik, erre inkább szakított. :) Pedig a kezdetekben pont változni szeretett volna, valamit letenni az asztalra, kezdeni magával valamit, jobb életet élni.

A történetem csak egy példa, de a kérdés továbbra is felmerül bennem.


márc. 30. 05:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%

Ennek a pszichologiaja olyasmi mint az anya gyerek kapcsolat.

Az anya a fix a gyerek meg ahogy kamaszodik elmászkal mindenhiva kiprobal mindent egy rakat dolgot anya nem tudhatja.

Tehát amikor van egy norma meg a tilosban járás. Leválás leszakadas.

Sajnos ez a mintát viszik át parkapcsolatba.

A fix nő ritka esetben nem az aki mellett elmennek otthonrol csavarogni meg minden mást csinálnak, csak nem vele vannak es hazamennek enni es ennyit jelent a másik kb.

Ritka az olyan kapcsolat akik ezt egyutt teszik hogy elmászkálnak egyutt mindenhova egyutt bandáznak es a nő nem a fix vki aki mellett lelépnek mindig máshova másokkal meg tilosban is járni.

márc. 30. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%
Te se a normális pasit választottad...A legtöbb ember, aki emiatt panaszkodni, annak gondolodban, logikusan egy normális párra lenne szüksége..de érzelmileg meg untatja. De ez csak a traumás embereknél van így.
márc. 30. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sok férfit nem érdekel a szokványos farmer-pulcsis, nem tonna sminkelő nő, ezek számukra igénytelenek és nem szabad értelmes témáról sem beszélni, csak iparosodott bnkó prnóról, én ezt nőként ezt tapasztalom.
márc. 30. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A nőknek normális férfi kell...


A férfiaknak meg normális nő...


Fura mód sosem találkoznak.


Nagyon sok normális nő mondja, hogy nincs normális pasi, és nagyon sok férfi mondja, hogy nincs normális nő....szóval ezek alapján nagyon is sok a normális....:)


Szóval, hogy, hogy ez a sok normális nem talál egymásra?

márc. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Egy normális nő miért tángál egy alkoholista ruppótlan lúzert?

Ez pont te vagy, kérdező. Amúgy nem értem min csodálkozol. Egy palinak nem az kell hogy anyáskodjanak felette. Anyagilag meg főleg nem a te dolgod hogy szponzoráld, hacsak nem lebetegedett hosszabb időre vagy ha az élet éppen kibabrált vele, mert egy társ segít oké, de pénzügyekben csak nagyon indokolt esetben.

márc. 30. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Na most fordítva, neked miért nem normális pasi kellett?
márc. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%
Ez nem egy megváltoztatós, megmentős törtenet #mámegint? Mert akkor tudjuk, miért nem lett happy az end. :)
márc. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

Egy nőnél én legfeljebb csak annyit nézek, ne legyen milliós tartozása.

Legyen szimpatikus, és nevelétechnikailag oké legyen.

Kb ennyi.

márc. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Bulizni lehet alkohol kabszi nelkul is.lehet folamtos helyinfot os megosztani,h ertedmehessen,ha akar.
márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan bulizott, lerészegedett, anyagilag a támogatásodra szorult, nem töltött veled minőségi időt, veszekedtetek, és még agresszív is lett.


Szerintem érdemes lenne őszintén elgondolkoznod azon a kérdésen, hogy mindezeken kívül még hány komoly "red flag" kellett volna neked ahhoz, hogy ráébredj, hogy nem ilyen kapcsolatra vágysz, és te lépj ki ebből, ahelyett, hogy megvárd, amíg mindezek után, mindezek ellenére ő hagy el téged?

márc. 30. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!