Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt mégis, hogy képzelte ez a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mégis, hogy képzelte ez a nő?

Figyelt kérdés

A harmadik találkozón szóba került a szex és csak ekkor mondta el, hogy neki amúgy nemi herpesze van. Én erre teljesen kiakadtam és kb. majdnem elküldtem a f*szba, amiért az én időmet húzta.


Eddig se volt ilyen bajom, ezután se szeretnék ilyet. Miért nem volt korrekt és mondta el az ismerkedés legelején ezt a dolgot? Mégis mit várt, hogy majd én elnézem ezt és vígan szexelek vele tudva, hogy fertőző nemibaja van?


márc. 30. 08:23
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
Nincs neki az ég világon semmi baja! Csak nem jöttél be neki és ez volt a lekoptató szövege.
márc. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Aha, persze.
márc. 30. 08:33
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Örülhetsz hogy elmondta egyáltalán.
márc. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
3. találkozóról beszélünk, nem fél éves ismerkedésről. Szerintem teljesen korrektül csinálta, nem várt vele sokat, az ismerkedés elején elmondta, és tényleg legalább elmondta!!! Nőj fel, és kezeld az indulataidat mint egy felnőtt, mert a reakciód nem volt korrekt. A csaj is jól járt, hogy nem jött össze ilyen tahó paraszttal.
márc. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon sok embernek van nemi herpesze, ami csak aktív időszakban fertőz. Ez azt jelenti, hogy sokszor csak egyszer jön ki az életben, aztán soha többet (és onnantól nem is fertőz).

Valószínűleg randiztál már mással is, akinek már van, csak nem mondta el/nem tud róla, sőt, az sem kizárt, hogy te is fertőzött vagy, csak nem tudsz róla.

Bolhából csináltál elefántot.

márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%
Én sem azzal kezdeném az első randit, hogy szia, herpeszem van, x ideig nem tudunk most lefeküdni, ez neked belefér? Amikor úgy érezte, hogy itt lenne az idő, és szívesen lefeküdne veled, jelezte, hogy sajnos még nem aktuális. Vagy te azzal kezdtél az első randin, hogy elmondtad neki, hogy a harmadik randin szex lesz, ő azt mondta, hogy jó, és ehhez képest át lettél verve? Mert ha nem ezzel kezdtél, akkor szerintem ő is felháborodhat azon, hogy nem közölted előre, hogy te igazából csak szexet akarsz minél hamarabb és ő nem igazán érdekel. Értem, hogy vannak akik szeretnek hamar túlesni az első alkalmon, mert fontos, hogy milyen a szex, de ezt illik kommunikálni, és nem kiakadni azon, hogy más az idődet húzza, miközben fogalma sincs arról, hogy te ezt időhúzásként és nem ismerkedésként éled meg.
márc. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk így utólag gondolkodva, kihasználhattam volna a dolgot a másik bejárat kipróbálására. Lehet belement volna.
márc. 30. 10:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha aktív a herpesz, akkor a másik bejárat is fertőz. Ha passzív, akkor meg egyik sem.
márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

AZ emberek kb. 10-15% százalékának van herpesze. Vagy még többnek, mert sokaknak egyáltalán nem okoz semmilyen tünetet. Csak az aktív időszakban fertőz.

lehet, neked is van, csak nem tudsz róla. Kivizsgálás nélkül nem jelentheted ki, hogy neked nincs. Teljesen tünetmentes is lehet.

márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!