Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik típusú nővel nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik típusú nővel nem szeretnek összejönni ?

Figyelt kérdés
márc. 30. 11:18
A kérdező szavazást indított:
Akinek minden a külső (vékony , vagy izmos férfi csak a jó )
Akinek minden csak a pénz körül forog
Akinek minden csak az iskolai végzettség (diploma , nyelvvizsga = anélkül buta ember neki mindenki)
13 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
24%
Azzal amelyik nap végén beleul a szamba és felnyalhatom a plafonra, miközben sikít. Nekem ez számít igazán.
márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem jönnek össze, amelyik feltételt ők maguk nem teljesítik :D Egy kövér pasi nem azért nem jön össze egy vékonyakra bukó nővel, mert ne akarna, meg egy csórónak is tetszhet a pénzéhes nő, csak hát nyilván nincs esélye nála.
márc. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez mind szinte teljesen mindegy. Azzal nem szeretnek összejönni, aki nem néz ki (elég) jól. Kiemelendő, hogy a genetikai alapnak kell jónak lennie, ne csak a smink, a gondosan elkészített frizura és a ruhák tegyék széppé, különben azonnali kiábrándulás lesz, amikor ezek lekerülnek a nap végén vagy fel sem kerülnek egy lustálkodós vasárnapon.
márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Értelmetlen kérdés. Aki megfelel a kitételnek, azt miért zavarná? Hát, mondjuk egy izmos férfinak miért lenne célja, hogy a kiszemelt nőnek a tohonya izomtalan pasik tetsszenek?🤦🏽‍♀️ A dagadt meg nem nem szeret összejönni ilyen nővel, hanem eleve nem lenne esélye. Tök mindegy, hogy ő szeretne-e vagy sem.

Szóval nem értem, pontosan kik nem szeretnének összejönni velük?

márc. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Másnapos Sárkány ***** válasza:
73%
Hát én egyikkel se jönnék össze. Akinek ennyire korlátolt a gondolkodása, hogy csakis egyetlen dolgot néz a másik félben, azzal nem egymást keressük.
márc. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
#4 szoktam szakadni az olyan válaszolókon is, akik hőbörögve írják, hogy nekik aztán nem kéne aranyásó nő, api ha nem üti meg a havi nettó 1,5-2 milliót a kereseted, nincs is mitől félned🤣
márc. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
25%

#6! Igen, azok nagyon viccesek. "Én aztán nem jönnék össze vele." Úgy érzed, fenyeget az a veszély, hogy össze kell?🤣

Ilyen hülye kérdést. Az izmos, jó testű pasi meg azt mondja, én ugyan össze nem állok a csajjal, aki az izmos pasikat szereti, keresek egy olyat, aki a hajtömegekre bukik😂 Tök életszerű.

#4

márc. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!