Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy a gimis fiúk lecsapnak minden csajt az érettebb férfiak kezéről?

Figyelt kérdés
35 éves vagyok, 9 év házasság után, ami nem volt sikeres, újra a társkeresés világában. Itt minden kérdésnél az van, hogy a nőknek a gimis, magas, vékony fiúk kellenek. Igaz ez? Van mèg nekem remény?
márc. 30. 15:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
64%
Pont hogy nem, hacsak nem tini, gimis lányok után mész 😂
márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
30 fölött keresek
márc. 30. 15:56
 3/18 anonim ***** válasza:
44%

Van egy válaszoló aki látens meleg módon rá van erre fixálodva. Ő spameli újra meg újra hogy a gimis fiúknak "alfa genetikája van, vonzó csontos az arcuk, izmosak, vékonyak, magasak, nagyon vonzónak, csak ők kapnak nőt".


Kicsit closet gay vibe.

márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igaz lehet, arra nem gondoltam, hogy egy, személy írja mindenhova.
márc. 30. 16:04
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
Az a prechad-es csávó? Ez valami új dolog, mert ma láttam ilyet leírva először 😂 Látens meleg incel lenne?
márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

Nem igaz, de egyetemista fiú jöhetne.

30+N

márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
38%
Max a pedofil hajlamú nőknek kell ilyen. Hidd el, senki se vesz komolyan egy kisfiút
márc. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Őszintén, hogy olyan párt látsz, ahol 30-as nő van gimis tinifiúval? Ugye, hogy egyet sem.


Bár szexre én ugyanúgy elfogadok 17-18 éves fiút, mint a férfiak ugyanennyi idős lányokat :D

márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
hány* olyan párt látsz akart lenni.
márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
Természetesen, mi, 25 feletti nők csakis a gimnazista kisfiúkat szeretjük!
márc. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!