Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet az oka ilyen esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka ilyen esetben hogy nem akar párkapcsolatot egy nő?

Figyelt kérdés
Nagyon furcsa kapcsolatban vagyok egy nővel napiszintem beszélünk, aki a "barátom" programokat csinálunk, mikor nála vagyok vagy ő nálam van, akkor összebújunk, szeretkezünk de ennyi. Ő kiköti hogy párkapcsolatot nem szeretne, akkor mi ez az egész, mi az oka ennek az egésznek?
márc. 30. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Tőle kérdezd, könyörgöm.
márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Párkapcsolatra azzal jövök össze, akivel el tudom képzelni, hogy együtt élünk 0-24, ha úgy alakul örökre. Szex meg program meg mehet bárkivel, aki vonzó és jó társaság. Utóbbi sem garantálja viszont, hogy “kellenél otthonra”.
márc. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátság extrákkal típusú kapcsolatban vagytok, vagy szexkapcsolatban.
márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Orulj neki, én ilyet keresek de mindig csak komolyat akaró nők találnak meg…
márc. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszútávon nem tudja elkébzelni veled. Itt nincsenek kötöttségek.
márc. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Én azért nem akarok kapcsolatot, mert nem kell a hátamra plusz teher. A legnormálisabbnak tűnő pasik is előbb-utóbb elkényelmesednek, nemtörődömök lesznek, és egy teljesen langyos kapcsolatban találom magam, hiába próbálom életben tartani. Nekem ez nem kell, akkor már inkább leszek egyedül és akkor nem kell feleslegesen alkalmazkodnom egy kolonchoz, aki nem is értékeli, hogy alkalmazkodom, és áldozatokat hozok érte.
márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!